Barvou roku 2015 je Marsala!

Autor: , 2.2.2015

Začátek roku vždy přináší něco nového, a to například i do oblasti bydlení a designu, ve které je žhavou novinkou zvolení barvy, která bude kralovat interiérům po celý rok 2015! Vítězem je přenádherný teplý červenohnědý odstín zvaný Marsala!

Barva roku 2015 - odstín Marsala

 

Tento vkusný odstín je symbolem bohatství, elegance a vytříbeného vkusu. Červenohnědé ladění se pyšní dokonale sofistikovaným vzhledem a každému prostoru vnukne přírodní zemitost. O tom, že je Marsala nadmíru atraktivním odstínem, svědčí fakt, že za krátkou dobu svého kralování ovlivnila i svět módy a krásy i průmyslového a bytového designu.

Odstín Marsala - symbol bohatství, elegance a vytříbeného vkusu

 

V interiérech Marsala zazáří v různých podobách. Nádherně vynikne na zdech, a to buď jako výmalba, nebo v podobě tapet. Neméně slušet jí to bude ve formě čalouněného nábytku a bytových doplňků, jako jsou závěsy, přehozy, koberce či povlečení.

Odstín Marsala vynikne na zdech

 

Marsala v kombinaci s matnými povrchy šíří klidnou a harmonickou náladu a každý interiér promění v útulné a bezpečné útočiště. Naopak v kombinaci s lesklými povrchy dodá interiéru mimořádně luxusní a elegantní nádech.

Odstín Marsala v kombinaci s lesklými povrchy

 

Přestože je Marsala poměrně výrazná a dramatická, velmi dobře se kombinuje s jinými barvami. Sluší jí to především v kombinaci s odstíny šedé a bílé i s doplňky zlaté barvy.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist