Bezpečnostní mříže ochrání váš majetek

Autor: , 27.2.2015

Máte obavy o svůj přízemní byt, prosklený vstup do rodinného domu nebo se bojíte vloupání do rekreační chaty? Chcete chránit prostor určený k podnikání? Zvolte efektivní možnost zabezpečení svého majetku před zloději – bezpečnostní mříže. Ty jsou jednoduchou mechanickou ochranou, která zajistí jak vaši domácnost, tak pracovní prostředí. Pevné mříže mají dlouhou tradici a mohou být instalovány zcela podle vašich potřeb.

Bezpečnostní mříže jako nejdostupnější varianta

Bezpečnostní mříže jako nejdostupnější variantaPevné bezpečnostní mříže jsou nejrozšířenější klasikou. Mohou být instalovány napevno nebo s možností otevírání a zavírání. Pokud byste měli dojem, že tyto mříže budou působit nevzhledným dojmem připomínajícím vězení, mějte na paměti, že záleží jen na vás, jaký typ mříží si vyberete. Bezpečnostní mříže se mohou stát velmi zajímavým estetickým prvkem. V nabídce jsou nejen různé tvary doplněné motivy, ale i rozličná barevná provedení. Navíc se jedná o cenově dostupnou variantu, záleží na tom, jaký typ mříží si vyberete. Otvírací mříže jsou vybaveny různými zámky a vybrat si lze i více úrovní uzamknutí.

Otevírací mříže přinášejí řadu výhod

Otevírací bezpečnostní mříže mají oproti klasickým mřížím celou řadu výhod. Zvolíte-li masivní ocelové tyče, které nejsou po celé výšce přerušeny, získáte výrobek z pevné ocelové pásoviny. Přesně frézované otvory, zesílení v kritických místech a tři bezpečnostní panty jsou hlavními přednostmi. Kvalitní povrchová úprava zaručuje dlouhodobou životnost.  Bezpečnostní mříže jsou barevně stálé, mají vysokou odolnost proti korozi díky čtyřstupňové ochraně, která zahrnuje zinkování, fosfátování a práškové lakování po kterém následuje vypálení v peci při vysokých teplotách. Bezpečnostní otevírací mříže jsou usazeny do bezpečnostní zárubně vyplněné železobetonem. Při instalaci zárubně nedochází k poškození fasády, protože není potřeba použít běžné vrtání.

Bezpečnostní mříže odpovídají požadavkům pojišťoven

Otevírací mříže přinášejí řadu výhodBezpečnostní mříže neznamenají jen záruku bezpečnosti vašeho majetku. Zajistí vám také bezproblémové plnění ze strany pojišťovny, pokud by došlo k pojistné události. Proto by ukotvení i instalaci mříží měli provádět odborníci, jejichž práce zajistí splnění požadavku pojišťovny na materiál i konstrukci. Odborně zabezpečený objekt vybavený bezpečnostními mřížemi také tolik nepřitahuje pozornost zlodějů. Bezpečnostní mříže v kombinaci s alarmem nebo kamerami se staly nezbytnou součástí ochrany objektů.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist