Byty bez realitky

Autor: , 14.2.2016

Najít si nové bydlení není žádná hračka. Obzvlášť, když si byt hledáte v Praze. Na trhu s realitami je totiž neuvěřitelné množství bytů, nabízené k prodeji nebo pronájmu, které je každodenně aktualizováno. Nevíte, jakým způsobem si najít své nové bydlení? Tak, abyste věděli, máte pro to hned dvě možnosti: s realitkou anebo bez realitky.

Byty Praha s realitkou

V České republice aktuálně působí okolo 2000 realitních kanceláří. Některé z nich jsou poctivé a jiným nejde o nic jiného, aby vám byt prodali za každou cenu a pořádně na vás vydělali. Bohužel negativní zkušenosti s nákupem nemovitostí prostřednictvím realitky má čím dál více lidí, a to i přesto, že Realitní komora ČR se snaží nesolventní realitky i makléře odstranit. Nákup u realitky je proto zapotřebí si důkladně ohlídat. Dále pak musíte také počítat s tím, že se vám cena navýší, protože si realitka bude počítat jistou (a to nemalou) provizi. A proto vám radíme, zkuste koupit byty bez realitky!

Byty bez realitky

Prodej bytů bez realitky

Nechcete naletět? Tak to zkuste to sami! Nakupujte i prodávejte byty bez realitky. Nákup a prodej nemovitostí svépomocí, čili bez realitky, vám může ušetřit čas i peníze. Takovéto byty najdete na specializovaném inzertním portálu, který se na takové nabízení bytů a domů zaměřují. Najít takový portál je poměrně snadné, stačí do vyhledávače zadat např. prodej bytů praha bez realitky.

 

Doporučujeme vám navštívit inzertní portál Bytyprodejpraha.cz, jedná se o specializovaný web, který nabízí byty i domy v celé Praze. Každý den je přitom nabídka aktualizována a její součástí je i kolonka novostavby Praha, v níž najdete ty nejnovější developerské projekty za skvělé ceny. Jedná se o developerské projekty v Praze východ, Praze západ, Praze 4, Praze 5, Praze 6, Praze 9 a v Praze 10. Vyhledání takového projektu na webu je snadné a rychlé, stejně jako vyhledání jakékoliv jiné nabízené nemovitosti. Ostatně velmi snadno se o tom můžete přesvědčit sami. Stačí jen, když stránku navštívíte.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist