Čištění koberců Brno snadno a rychle

Autor: , 5.11.2013

Máte v bytě koberce? A chcete je opravdu kvalitně a především rychle nechat vyčistit? Nespokojíte se s kompromisy? Pak na stránkách čištění koberců Brno naleznete efektivní řešení.  K čištění využíváme mokrou metodu neboli extrakční, kterou lze bezpochyby označit za nejlepší. A v čem tkví její výhody? Do vláken koberců je pod tlakem vstřikován čisticí prostředek, který je následně odsáván do sběrné nádoby.  Zbavíte se tak nežádoucího prachu, pachu a dalších nečistot.  S čištění koberců Brno docílíte čistoty i regeneraci vláken.

Doba schnutí koberce v závislosti na teplotě prostředí, materiálu a větratelnosti v pokoji se pohybuje mezi 5-10 hodinami. Je velmi důležité dodat, že úplné vyschnutí je klíčové, vlhký koberec může zatuchnout a mohou se v něm přemnožit bakterie a plísně. Ale s čistění koberců Brno tyto obavy mít nemusíte. K čištění koberců volíme vysavače značky Kärcher, které lze bez pochyby zařadit mezi profesionální.

Naše firma pak dále nabízí i mytí oken a žaluzií. Kdy provádíme běžné mytí, ale i mytí výloh a oken po malířských a stavebních prací. V ceně je pak samozřejmě zahrnuto čištění rámů, a vnitřních a vnějších parapetů.  K mytí oken opět používáme stroje Kärcher.

Čištění koberců Brno pak přistupuje individuálně ke každému zákazníkovi. Nabízíme výrazné slevy pro seniory, osoby ZTP i studenty. A oceňujeme stálé zákazníky, kterých si ceníme.  Ale musíme jasně říci, že přestože nabízíme ty nejnižší ceny v Brně a okolí, kvalita našich služeb je garantovaná. Ať už naším přístupem či spojením se se značkou Kärcher. Po Brně pak jezdíme zadarmo, proto neváhejte a objednejte si naše služby ještě dnes.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist