Další skvělé nápady, jak využít větve!

Autor: , 3.10.2017

Již jsme psali o tom, že větve mohou posloužit jako nádherné a opravdu nepřehlédnutelné garnýže. Stejně skvěle se vyjímají v podobě interiérových doplňků a dekorací. Dnes pro vás máme další nápady na využití stromových větví, které jsou nejen vizuálně působivé, ale také praktické.

 

Čím dál více toužíme po maximálně funkčním a moderním interiéru. Zároveň nám čím dál více chybí příroda, kterou si pomocí různých prvků snažíme do svých domovů přenést.  Tak proč snadno a rychle nemít obojí? Větve v interiéru jsou mimořádně módní a nadčasové a díky svému přírodnímu původu vyvolávají příjemnou a uklidňující atmosféru.

 

Zavěšené větve mají téměř univerzální využití. Jsou ideální k zavěšení ramínek s oblečením: tento úchvatný nápad oživí nejen vaše šatny, ale také ložnice či dětské pokojíky.

 

Větve skvěle nahradí také klasické věšáky na bundy, kabáty, čepice a kabelky.

 

Stejnou funkci mohou větve plnit v koupelnách, kde poslouží k zavěšení ručníků. V takovém případě však větev doporučujeme nejprve ošetřit speciálním nátěrem, který ochrání dřevo před vodou, vlhkem a teplem.

 

Větev může mít také čistě dekorativní funkci: zavěste na ni za provázek skleněné lahve plné květin nebo lehčí květináčky a máte postaráno o originální výzdobu. Stejně tak sklenice se svíčkami nebo fotografie získají na větvi okouzlující ráz.

 

Šikovný kutil z větví snadno vyrobí stylovou knihovničku.

 

Nebojte se používat i větve nepravidelných tvarů – nezkrocená síla přírody dodá vašemu interiéru nevšední kouzlo a šmrnc.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist