Disko koule pro šmrnc Vašeho interiéru!

Autor: , 30.9.2015

O zrcadlech je všeobecně známo, že dokážou opticky zvětšit a prosvětlit každý prostor. Obdobného efektu však můžete dosáhnout i jiným interiérovým doplňkem, který je v současnosti velmi módní. Řeč je o disko koulích – ty už po desítky let zdobí nejúchvatnější taneční sály a diskotéky, a tak není důvod, proč by nezvládly zkrášlit i Váš interiér.

Disko koule pro šmrnc Vašeho interiéru!

Disko koule jsou velmi zábavné, bohémské i elegantní – a přesně takovou příchuť propůjčí i místnostem, do kterých je užijete. A pravdou je, že se třpytivé koule skvěle hodí opravdu všude.

Disko koule do bytu

Jelikož se tento doplněk postará o rozptyl světla, hodí se všude tam, kde je světla málo – přivítat jej můžete tedy v koupelnách, chodbách a vstupních halách.

Disko koule do Vašeho interiéru!

I obývací pokoje, ložnice, jídelny a dětské pokojíčky jsou pro umístění bohémské disko koule jako stvořené. Vzhled disko koule si nejlépe rozumí s moderním minimalistickým stylem nebo stylem průmyslovým. Využít jej však můžete i pro vytvoření zajímavého kontrastu – disko koule tak skvěle vynikne i v interiérech zařízených v tradičním, zámeckém nebo rustikálním stylu.

Disko koule do Vašeho interiéru!

Stříbrné disko koule vypadají i přes svou divokou pověst velmi elegantně a luxusně. Pokud toužíte po větším odvazu, poohlídněte se po koulích v různých barvách. Těšit se pak můžete na barevné odlesky, které každou místnost vašeho interiéru promění v hříšný taneční parket.

Disko koule v interiéru!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist