Doma jako na vesmírné stanici

Autor: , 15.3.2016

Byl váš dětský sen se podívat do vesmíru? Fascinovaly vás nezodpovězené otázky, týkající se nekonečna? Jste fanouškem moderních technologií a futurismu? Splňte si svůj dětský sen a zařiďte svůj domov ve stylu legendární lodi Enterprise. Stačí pár doplňků a můžete se cítit jako velitel svého vesmírného plavidla!

Posviťte si na svůj interiér inteligentním světlem, které nese název Fluxo. Jedná se o stropní závěsné svítidlo podobné létajícímu talíři. Vyniká díky stovkám LED diod a vydává v základu teplé světlo, ale je možné jej na dálku ovládat mobilem a tok světla usměrňovat a regulovat jeho intenzitu. Světlo je možné i zabarvit či spustit v předem nastaveném módu.

Cena se pohybuje okolo 12 000 Kč.

 

Sledujte při filmovém večeru všechny díly Star Wars z kosmického křesla Parabolica, které vám bude každý geek závidět. Nejenže se jedná o designerský skvost, ale zároveň je velmi praktické a pohodlné. Asymetrická forma umožňuje několik uživatelských poloh: aktivní posazení s loketní opěrkou jako malý stůl či bezstarostné uvolněné sezení. Opřete se, let začíná!

Cena se pohybuje okolo 70 – 80 000 Kč.

 

Velkým oříškem, jak ve vesmíru, tak i na Zemi, je ovzduší. V interiéru ani tak neřešíme obsah kyslíku, jako spíše vlhkosti, která bývá nedostatečná. To můžete snadno vyřešit pomocí kvalitního zvlhčovače vzduchu. Nový přístroj Dyson AM10 disponuje technologií Air Multiplier, která zajišťuje rovnoměrné proudění optimálně zvlhčeného vzduchu. Díky funkci Ultraviolet Cleanse s UV-C zářením navíc dokáže zlikvidovat až 99 % bakterií ve vodě, kterou využívá pro tvorbu mlhy. Předností je také snadné a pohodlné dálkové ovládání a design z pera britské ikony Jamese Dysona.

Cena se pohybuje okolo 14 500 Kč

 

Křišťálový zvuk nejen sci-fi filmů vykouzlíte díky unikátní novince, skleněnému bezdrátovému reproduktoru Glass Sound Speaker s označením LSPX-S1. Tvořen je elektronikou nabitou základnou a skleněným tubusem s LED diodami. Cílem bylo vytvořit designově unikátní objekt s dokonalým prostorovým zvukem, který by navíc poskytoval ambientní osvětlení. Připojení je možné přes technologii Bluetooth například z mobilu či tabletu. Vyplňte každý kout svého domova úžasnou hudbou budoucnosti.

Cena se pohybuje okolo 15 500 Kč

 

Pokud se na vaší galaktické stanici něco pokazí, neobejdete se bez kvalitního vybavení. Zapomeňte na neskladnou krabici plnou zastaralého nářadí. Stačí, když si pořídíte praktický a elegantní multitool Leatherman Wave, který snadno otevřete jednou rukou. Je ideálním společníkem, obsahujícím až 17 různých nástrojů. S touto výbavou si poradíte za každé situace!

Cena se pohybuje okolo 3 200 Kč.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist