Fantasy svět v rozbitém květináči

Autor: , 5.6.2018

Pravidlo číslo 1 říká: „Nevyhazujte staré věci“. Pravidlo číslo 2 zní: „Nevyhazujte rozbité květináče“! Dnes Vám přinášíme inspiraci, jak tyto věci proměníte v krásné a kouzelné dekorace na terasu i zahradu!

Pohádka v květináči - zahrada

Představivost bez limitu

Vytvořte v rozbitém květináči jiný svět. Krásné miniaturní krajiny a celé pohádkové scény se vejdou do jednoho rozbitého květináče. Tvůrci těchto krásný fantasy světů se nezbavili ani rostlin, které v květináčích již byly. Ty jsou hlavními body, které vedou k sestavení kouzelných dekorací. Navíc některé další rostliny byly přidány.. přece se magický les nemůže skládat pouze z jednoho stromu.

Pohádkové květináče

 

Tvoření pohádky

Jako každý les potřebuje spoustu roztomilých obyvatel, nezapomínejte ani na malé postavičky. Jako každý les, tak i ten Váš bude potřebovat pár malinkých obyvatel, které přitáhnou pohledy zvědavců z reálného světa.

Můžete použít všechny malé věci, které už potřebujete za zbytečné schovávat – knoflíky, brože, krásné stuhy i kamínky, které nasbíráte třeba na dovolené.

Tvorba pohádkového květináče

 

Požádejte děti o pomoc! Děti rádi tvoří pohádkové příběhy a jejich fantazie není zkažená realným světem. Svěřte jim vytvoření malého ráje, budete mile překvapeni!

Vytvořili jste Váš malý svět? Pochlubte se nám fotkami na info@bydleni-interier.cz

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist