Interiéry, které nadchnou milovníky automobilů!

Autor: , 8.11.2013

Propadli jste kráse skvostných kousků automobilového průmyslu? Vzrušuje vás adrenalin divokých závodů? Je vaším nejoblíbenějším místem garáž? Milujete vůni benzínu? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, máme právě pro Vás skvělý tip, jak si vášeň pro rychlá auta opravdu užít.

 

Bydlení by mělo odrážet Vaši osobnost, životní styl a zájmy, a to platí i v případě, je-li Vaším koníčkem vše, co se točí kolem automobilů. Nechte se proto inspirovat originálními interiéry, které nezapřou fascinaci elegancí i dravostí luxusních vozů, a oživte i svůj domov nepřehlédnutelnými modely.

 

Pokud jste pyšnými majiteli opravdu úchvatného retro kousku, neschovávejte ho v garáži. V případě, že se svým miláčkem už nebrázdíte silnice, šup s ním do obýváku (samozřejmě, pokud vám to dispozice prostoru dovolí). Tak se z jeho krásy budete radovat den co den a originálnější doplněk interiéru jen stěží seženete. A jestliže bude vaše drahá polovička proti, nainstalujte proti autu domácí kino a vytvořte tak romantický koutek s atmosférou letního kina.

 

I jednotlivé části automobilu se mohou proměnit v perfektní doplněk interiéru. Sedačky poskytnou pohodlné posezení v obývacím pokoji nebo jídelně, zatímco nablýskaná karoserie může nahradit pelest vaší postele.

 

Také motor díky svému jedinečnému propracovanému designu může posloužit: úchvatně vypadá například pod skleněnou deskou stolu. Takový stolek nádherně vynikne nejen ve vašem obýváku, ale třeba také ve vaší kanceláři, kde nadchne všechny vaše klienty a spolupracovníky.

 

Pokud chcete zabodovat v business sféře, máme pro vás další super tip: pracovní stůl, s kterým zapomenete na to, že sedíte v práci, a budete si připadat jako pirát silnic.  Na něm se budou smlouvy podepisovat jedna radost.

 

Nábytek inspirovaný automobily lze sehnat v nabídce specializovaných designérských studií. Pokud však cítíte, že ve vás dřímá šikovný kutil, neváhejte a pusťte se do výroby těchto božských kousků na vlastní pěst.

 

Jedinečnou atmosféru závodiště vytvoříte velmi snadno a rychle také pomocí doplňků. Ozdobte své stěny volanty, automobilovými značkami či závodními vlajkami. Poohlídněte se po tematických tapetách v životní velikosti nebo nástěnných nálepkách, které do vašeho interiéru rázem vnesou divokost nekompromisních závodů s vůní spálených pneumatik.

 

Nevzdávejte se své vášně pro automobily a zažívejte vzrušující a nespoutané chvilky stejně jako profesionálové na trati.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist