Jak bydlí filmoví nadšenci?

Autor: , 26.5.2013

Designové studio Pixers vytvořilo řadu nástěnných výjevů a plakátů mozaikovitého stylu líčících klasické i moderní filmové postavy. Obrazy jsou sestaveny z různě barevných trojúhelníčků, které spojením dávají vzniknout úchvatnému obrazu.

Nástěnné malby zobrazují takové klasiky, jako jsou Star Wars, Forrest Gump či Amélie z Montmartru, stejně jako moderní filmy, jako je Nespoutaný Django či Skyfall. Tyto kreace jsou velmi hravé a zábavné a skvěle se hodí jak do moderních, tak do tradičních interiérů. Stejně tak nemusejí zdobit pouze stěny v místnostech určených k sledování filmů, ale nádherně vyniknout také v ložnicích, kuchyních, pracovnách či dětských pokojíčcích.

Tato dekorace se oproti klasickým plakátům může pochlubit působivým vzhledem s 3D efektem, díky němuž obraz vystupuje ze zdi a přímo vás vtahuje do děje. Nástěnné dekorace Pixers tak vytvářejí jedinečnou a nenahraditelnou atmosféru, ve které si milovníci filmových šlágrů budou přímo libovat.

Společnost Pixers se specializuje na výrobu vinylových nástěnných dekorací, nástěnných maleb, nálepek, plakátů a potisků. Jejich návrhy jsou rozděleny podle témat na jednotlivé sbírky. Tyto obrazy pocházejí z kolekce „Cinematographics“, která je celá vyrobena ze samolepícího materiálu, a proto je její instalace více než snadná.

A jakým filmovým hrdinou byste si chtěli oživit interiér vy?

Cinematographics-dekorace-Django-Unchained

Cinematographics-dekorace-Pixers-Forest-Gump

Cinematographics-dekorace-Pixers-Joker

Cinematographics-dekorace-Skyfall

dekorace-Cinematographics-pixers-amelie

dekorace-Cinematographics-Pixers-Star-Wars

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist