Jak bydlí Gwyneth Paltrow?

Autor: , 19.2.2015

Gwyneth Paltrow je jednou z nejslavnějších hollywoodských hereček a pokud Vás zajímá, jak bydlí, jste na správné adrese. Pokochejte se interiérem jejího letního sídla na Long Island, které si zařídila společně se svým manželem – zpěvákem Chrisem Martinem. Gwyneth přiznává, že si při zařizování nechala pomoci a poradit od profesionálních designérů, nicméně výsledek dokonale reprezentuje její vkus a styl.

Interiér domu Gwyneth Paltrow

 

 

Krásná umělkyně si totiž libuje v chladných odstínech a čistých liniích a toto dokonalé spojení vedlo k vytvoření funkčního a příjemného zázemí pro její čtyřčlennou rodinu. Také je zde patrný vliv nejrůznějších stylů – výsledkem jejich propojení je originální a bohémsky působící prostor.

Dům Gwyneth Paltrow

 

 

Chladné pastelové odstíny jsou užity zejména v obývací části, která je zařízena velmi elegantně a stylově. Jednoduché zařízení a harmonické barevné ladění osvěžují nástěnné dekorace a živé květiny. Stejně svěže a nenuceně působí také jídelna. Polstrovaná křesla, jemné splývavé závěsy a výzdoba tabule působí luxusním dojmem. Za povšimnutí rozhodně stojí lustr z křišťálového skla, který věrně napodobuje jarně rozkvetlou větev.

Obývák Gwyneth Paltrow

 

 

Z opačného soudku je pak kuchyň, kde převládá černá barva. Takové řešení je velmi moderní a nadčasové, neboť černá prostě nikdy nezklame. Dominantu místnosti tvoří vedle samotné kuchyňské linky také nádherný lustr a praktický kuchyňský ostrov, který příležitostně slouží jako jídelní stůl.

Kuchyně herečky Gwyneth Paltrow

 

 

Černá barva byla zvolena i pro koupelnu, která působí velmi honosně. Černé vzorované tapety, dekorativní zrcadlo a svítidla ve tvaru svícnů jí propůjčují zámeckou atmosféru. Nádherné tapety vynikají i v ložnici, kde byla zvolena velmi slušivá a uklidňující bílo-fialová kombinace. Hlavní dekorací se zde stává velká postel s úžasným polstrovaným čelem, kterou skvěle doplňuje bílý nábytek s lesklým povrchem.

Koupelna Gwyneth Paltrow

 

 

Gwyneth nechala nahlédnout i do Apple, který je zařízen tradičně v růžové barvě. O princeznovský vzhled celého pokoje se stará především postel s nebesy a dále pak jemné dekorace.

Pokojík dcery Gwyneth Paltrow

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist