Jak bydlí Justin Bieber!

Autor: , 25.8.2015

Žádný jiný mladý zpěvák není tak známý, diskutovaný a kontroverzí jako Justin Bieber. Jedni ho zbožňují, druzí nenávidí – ať to máte tak či onak, podívejte se s námi na jeho luxusní bydlení.

Justinova babička a matka připravili pro svého miláčka k 17. narozeninám opravdu velkolepý dárek – byt v centru Los Angeles v hodnotě 1.700.000 dolarů. V interiéru najdeme hned 3 ložnice a 4 koupelny a samozřejmě spoustu luxusu a vytříbeného vkusu.

V celém bytě dominují špičkové materiály – vedle mramorové podlahy zde najdeme kuchyňskou linku ze vzácného ebenového dřeva a obklady stěn z bílého kamene. Nejprostornější místnost představuje obývací pokoj, kde umělec tráví nejvíce času. Právě zde se nachází také jeho klavír pro práci a velká plochá obrazovka pro zábavu. Obývací pokoj nabízí vstup na terasu i úchvatný výhled na město.

Stěny i podlaha obývacího pokoje jsou bíle, což umožňuje vyhrát si s barevností nábytku a zařízení. Přesně tak bylo i učiněno – pokoj je totiž zařízen v bohémském stylu Art Deco.

V interiéru se nachází také domácí pracovna, jíž zdobí výrazná dekorace v podobě obrovského obrazu psa. Ostatní zařízení je pak tradiční – příkladem je velký kancelářský stůl, za nímž Justin Bieber skládá své největší hity. K bytu také patří dvě parkovací místa v zabezpečené podzemní garáží.

Takže pokud patříte mezi fanoušky Justina Biebera, už víte, kde ho hledat 🙂

 

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist