Jak vybrat v Olomouci firmu pro úklid firemních prostor

Autor: , 10.10.2016

Hledáte úklidovou firmu zaměřující se na úklid rozsáhlých firemních, administrativních prostor a kanceláří? V Olomouci naleznete mnoho úklidových firem a paní na úklid. Jak se v nabídce zorientovat a na které aspekty se zaměřit při hledání efektivních pracovníků úklidu?

Rozsah služeb a délka úklidu

Jedná-li se vám o pravidelné uklízení, zaměřte se na rozsah služeb, které jsou zahrnuty do klasického několikahodinového úklidu, jako je praní záclon a závěsů, vysávání koberců, mytí podlah, oken, utírání prachu a jiné. Pro zvláštní případy je dobré myslet při výběru firmy na to, zda vám čas od času vyčistí koberce, zda se zabývají i úklidem sněhu či údržbou zeleně, umí voskovat podlahy a provést jejich protiskluzovou úpravu. Čím větší repertoár služeb, tím lépe pro vás. Pravidelný firemní úklid se vám nemusí nutně prodražit, pokud nepodceníte výběr úklidové firmy. Komplexní úklid kanceláří může zahrnovat i nadstandardní a doplňkové služby, záleží ovšem na tom, zda je firma ochotná se přizpůsobit vašim potřebám. Délka úklidu se obvykle pohybuje od tří hodin nahoru a platíte za každou hodinu či metr čtvereční plochy prostor.

Komplexní úklidový servis domů a kanceláří

Cena úklidu a kvalita služeb

Pravidelný úklid firmy stojí méně než úklid jednorázový, za víkendy si připlatíte. Ceny se však liší napříč různými společnostmi realizujícími úklid. Při výběru dejte spíš než na cenu na ověřené reference předchozích nebo stávajících klientů a na kvalitu technického vybavení, kterým firma disponuje a běžně je při úklidu využívá. Dalším ukazatelem kvality služeb mohou být různé certifikáty od nezávislých orgánů zaručující, že firma splňuje evropské a jiné normy a specifické požadavky na kvalitu kompletního servisu. Čistotu a s tím spojené zdraví zaměstnanců svěřte jen do dobrých rukou. Spolehliví a vyškolení úklidoví pracovníci jsou alfou a omegou solidní úklidové firmy. Na profesionalitě a vstřícnosti si v Olomouci zakládá Delta servis, jenž splňuje veškeré parametry kvality a nabízí úklid velkých prostorů firmám, kancelářím a průmyslovým halám, ale i menším domácnostem. Mezi spokojené klienty firmy Delta servis patří České dráhy, Tesco, univerzitní i zdravotnická zařízení. Dbejte na svou dobrou pověst a úklid svěřte profesionálům!

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist