Jak zabydlet beton v koupelně?

Autor: , 7.11.2016

Velké plochy

Užití betonu není velkou novinkou. Stále se však nejedná o stálici v českých domácnostech. Přitom vypadá krásně, je praktický a například na stěnách i levnější než dlaždičky. Stěny je však potřeba upravit speciální stěrkou. Aby byl výsledek opravdu kvalitní a dlouhotrvající, je třeba objednat odborníky se zkušenostmi. Beton však můžete nechat i na podlaze. Podlaha z tohoto drsného materiálu má spoustu výhod. Kromě toho, že po ní jen tak neuklouznete, velmi jednoduše se udržuje. Měkkou přistávací plochu pro vaše chodidla pak zajistí koupelnová předložka, která se na betonu vždy slušivě vyjímá.

Detaily i užitné kusy

Stěny i podlahy z betonu můžete sladit s jednotlivými detaily, jako jsou nádobky na kartáčky, nebo květináče. Nemusíte se bát ani větších dominantních kousků, nebo užitných kusů. Oblíbená jsou proto například betonová umyvadla. Existuje několik různých typů takových umyvadel, mezi kterými si zájemci vybírají. Na českém trhu zatím není příliš vysoký počet dodavatelů, a proto řeší nadšenci do betonu dodávky ze zahraničí. Někteří odborníci, ať již stavební firma nebo řemeslník jsou schopni takové umyvadlo vytvořit i na míru vkusu zájemce a rozměrům jeho koupelny.

Betonová koupelna

Kde shánět firmu a řemeslníky

Řadu odborníků naleznete na poptávkovém serveru Poptávej.cz. Podle objednávky připraví různí dodavatelé nabídky na míru přesně dle vaší poptávky. Na jednu poptávku reaguje řada různých dodavatelů, a vy si jen vybíráte.

Jak to funguje

Stačí vyplnit krátký poptávkový formulář, což zabere necelé tři minuty. Za krátký čas můžete očekávat nabídky stavebních firem a řemeslníků a to přímo ve svém emailu. Je dobré zmínit všechny důležité prvky jako zvolenou technologii a izolaci. Nabízející totiž mají lepší představu o tom, jak dlouho jim bude práce trvat a kolik času tedy bude třeba pro realizaci. Zároveň ve formuláři uvádíte lokalitu působiště, a díky tomu vás osloví zejména lidé z dostupného okolí. Dostanete vždy maximálně 10 nabídek na jednu poptávku, každou vždy na míru vašim požadavkům.

Rekonstrukce koupelny

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist