Jaké produkty značky Kärcher jsou nejvyužívanější u rodinných domů?

Autor: , 2.9.2014

Společnost Kärcher je celosvětově uznávanou značkou v oblasti úklidové techniky a některých dalších strojů. Produkty Kärcher najdou uplatnění v domácnostech, na zahradách rodinných domů, ale i v průmyslových provozech, kde jsou maximální nároky na kvalitu. Za dobu svého působení si získala značka Kärcher zvučné jméno a stala se synonymem kvality. Ve svém výrobním programu má hned několik desítek kategorií výrobků. Jaké jsou nejčastěji využívané u rodinných domů?

Základem jsou jednoznačně vysokotlaké čističe

Nejvyužívanějším produktem značky Kärcher u rodinných domů jsou jednoznačně vysokotlaké čističe. Vysokotlaké čističe Kärcher se totiž vyznačují hlavně velkým tlakem vody, tím pádem i vysokou čistící silou. Spotřeba vody je v porovnání s některými ostatními značkami minimální, takže ušetříte za vodu i v případě dlouhodobého provozu. S vysokotlakými čističi lze čistit velké množství ploch a materiálů. Součástí nabídky Kärcher je také široké příslušenství k vysokotlakým čističům pro různé druhy čištění. Příslušenství je na míru některým druhům čištění, aby bylo prováděno s maximálním účinkem.

Vysokotlaké čističe Kärcher

Dále pak domácí vodárny

Domácí vodárny jsou také důležitou součástí pro chod mnoha rodinných domů. Zejména u těch, které nevyužívají jen vodu z řádu, ale z vlastních zdrojů (studny, hloubové vrty). Domácí vodárny Kärcher umožňují pohodlné čerpání a využívání vody z vlastních zdrojů. Nejčastěji se pak vodárny a zahradní čerpadla využívají pro snadné zalévání zahrady. U domácích vodáren je třeba kontrolovat tlak vzduchu. Proč se dozvíte v tomto článku.

Domací vodárny Kärcher

Jaké další produkty v nabídce najdeme?

Nabídka produktů Kärcher je opravdu velmi pestrá a rozsáhlá. Vyjmenujeme si alespoň jen základní kategorie, ze kterých je možné vybírat a které jsou nejvyhledávanější. Kromě vysokotlakých čističů a domácích vodáren se jedná také o průmyslové vysavače, parní čističe, mycí stroje, zahradní techniku, mycí stroje na čalounění nebo o domácí techniku.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist