Jaké výhody a nevýhody přináší plastové vstupní dveře?

Autor: , 17.11.2017

Přemýšlíte nad pořízením nových vstupních dveří a váháte mezi dřevem a plastem? Jaké jednotlivé materiály přináší výhody a nevýhody? A na co si dát pozor při výběru?

Na trhu dnes existuje více materiálů, ze kterých jsou vyráběny venkovní dveře. Jaký ideálně zvolit? Jaké výhody a nevýhody přinášejí plastové dveře?

Výhody plastových dveří

Plastové dveře jsou v posledních letech velmi oblíbené zejména pro svou nízkou cenu. Slibují také mnohem větší odolnost než klasické dřevěné. Stejně jako okna i dřevěné venkovní dveře vyžadují větší péči než plastové.

Plast je také velice oblíbený stálost barev a velmi dobré izolační vlastnosti. Klienti si dnes zpravidla mohou vybrat hned z několika. Jejich údržba je navíc velmi snadná.

Nevýhody plastových dveří

A jaké mají pvc dveře nevýhody? Při změnách počasí je zde nutné počítat s možností materiálové nestálosti. Na plast se také častěji chytá prach, a proto je nutná častější údržba. Dveře ale stačí pouze otřít mokrým hadrem.

Na co si při výběru venkovních dveří dávat pozor?

Ať už se rozhodnete zakoupit pvc nebo dřevěné venkovní dveře, vždy dbejte na bezpečnost svého domova. Kvalitní vstupní dveře dostatečně zabezpečí vaše bydlení. Důležité je také kvalitní těsnění. Velice důležitá je celková kvalita dveří.

A proto doporučujeme pořídit si je v ideálním případě přímo od výrobce. Na Moravě nabízí Pvc dveře Ostrava, Vsetín, Opava a další okolní města od výrobce Triogas s.r.o.

Společnost Triogas s.r.o. se výrobou a prodejem pvc oken a dveří, garážových vrat, plotů, bran atd. zabývá již od roku 2006. Pořiďte si pvc dveře ve Vsetíně, v Ostravě, Opavě a dalších okolních městech přímo od výrobce.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist