Kámen dodá interiéru osobité kouzlo

Autor: , 22.8.2013

V dnešní hektické době stále častěji vnímáme své domovy jako klidná a bezpečná útočiště. To je také důvod, proč se tak rádi obklopujeme přírodními materiály – alespoň částečně chceme být ve spojení s přírodou a vnímat její uklidňující sílu a energii. Jedním z neoblíbenějších přírodních materiálů je dřevo-to je v moderních interiérech stále častěji užíváno v neopracované podobě, aby naplno vynikla jeho přirozená krása. Stejné oblibě se těší také kámen, který je v současnosti v rámci interiérových designů stále oblíbenější.

Přírodním materiálem číslo jedna je kámen

Kámen je naprosto unikátním materiálem, který ozvláštní každý prostor a dodá mu jedinečné kouzlo a šarm. Jeho vzhled je velmi univerzální, a proto má v interiérech opravdu široké užití. Kámen je zajímavý nejen na pohled, ale díky hrubé struktuře je příjemný i na dotek. Vedle exkluzivního vzhledu se může pochlubit také praktickými vlastnostmi, především dlouhou životností a mimořádně vysokou odolností a tvrdostí, díky nimž se výborně hodí pro výrobu kuchyňských desek a dřezů, obkladů, dlažeb i umyvadel a van.

Kamenné obklady

 

Kamenné obklady pro elegantní design interiéru

Pokud chcete vzhled svého domova oživit něčím mimořádným, máme pro vás skvělý tip: kamenné obklady. Kamenné obklady oplývají atraktivním vzhledem a představují nejjednodušší způsob, jak interiéru propůjčit osobité kouzlo a vytvořit v něm útulnou atmosféru. Kamenné obklady se díky široké nabídce barevného provedení a struktury mohou stát skvostným doplňkem každé místnosti vašeho interiéru. A v případě, že se můžete těšit z krbu, určitě zvolte kamenné krbové obestavby – ty již samy o sobě vypadají nádherně a v kombinaci s ohněm vám dopřejí úchvatnou podívanou.

krbové obestavby

 

Žhavý trend: kamenné dekorace

Vedle kamenných obkladů a obestaveb vyzkoušejte také kamenné dekorace na stěnu, které jsou zárukou nevšedního vzhledu interiéru. Jedinečnou nabídku kamenných nástěnných dekorací najdete na www.simplehome.cz. Dekorace se vyznačují vysokou kvalitou a precizním zpracováním, a jelikož svými motivy symbolizují kultury různých koutů světa, můžete se těšit na jejich exotický až mystický nádech. Nabídka kamenných dekorací zahrnuje také repliky a kopie světoznámých děl, které uchvátí nejen znalce umění.

Dekorace na stěnu

 

Obklopeni přírodními materiály se budete cítit příjemně. Proto do svého interiéru přivítejte kámen a s ním i útulnou atmosféru a nadčasový trendy design.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist