Kvalitní dílenský nábytek zefektivní práci!

Autor: , 8.10.2015

Není nábytek jako nábytek. O tom ví své všichni profesionální výrobci stejně jako zapálení kutilové. Vybavení dílen, výrobních hal, továren a další veřejných prostor s náročným provozem by totiž mělo být zcela jiné, než je běžné vybavení interiérů. Kvalitní dílenský nábytek je totiž nezbytný nejen pro efektivní, ale také bezpečnou práci.

Takže pokud právě zařizujete firmu nebo dílnu, rozhodně by Vám neměla uniknout jedinečná nabídka společnosti POLAK CZ s.r.o., která se na výrobu dílenského nábytku specializuje již od roku 1994. POLAK CZ s.r.o. na český trh přináší vůbec nejširší sortiment dílenského nábytku, který se těší velké oblibě nejen u nás, ale také v zahraničí. Veškerá výroba probíhá v České republice, a to v moderním závodě s automatizovanými výrobními linkami. Předností společnosti POLAK CZ s.r.o. je také vlastní vývojové oddělení, díky němuž jsou její výrobky mimořádně inovativní a nadčasové.

Dílenské stoly

 

Mezi nejžádanější produkty společnosti patří modulární a mobilní dílenské stoly a ponky s odolnými pracovními deskami a dále praktický robustní a snadno manipulovatelný dílenský vozík. V žádném výrobním prostoru by také neměly chybět plechové skříně vhodné do náročných provozů a zásuvkové kovové skříně nabízející širokou variabilitu. Společnost POLAK CZ s.r.o. se specializuje též na výrobu skříní pro PC, výrobních skříní a kontrolních pracovišť. V nabídce najdete také odolné kovové šatní skříně a lavice vhodné pro vybavení tělocvičen, bazénů a dalších sportovišť.

Dílenský vozík

 

Všechny druhy dílenského nábytku společnosti POLAK CZ s.r.o. nabízejí dlouhou životnost, vysokou kvalitu i mimořádnou odolnost. Jednotlivé díly jsou navíc k dostání v široké škále variant, které jsou vzájemně kompatibilní.

S dílenským nábytkem POLAK CZ s.r.o. si snadno vytvoříte pracoviště přesně podle svých představ.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist