Lesklé stěny dodají šmrnc každému interiéru!

Autor: , 26.1.2015

Živý lesk, dynamická energie, netradiční vzhled – to jsou jen některé z vlastností, které činí lakované zdi výjimečnými. Lakované zdi v nejrůznějších odstínech se stanou opravdu mimořádnou dekorací každého prostoru – na jedné straně vypadají velmi elegantně a sofistikovaně, na druhé straně však nemohou zapřít originalitu a i určitou dávku bláznovství. Tak se jimi nechte inspirovat!

Lesklé stěny dodají šmrnc

 

Lakované stěny jsou skvělou volbou, pokud potřebujete svůj interiér více oživit. Fádní a nudný vzhled s nimi totiž vůbec nejde dohromady a Vy se tak díky nim můžete těšit na opravdu svěží styl interiéru, který Vás bude bavit. Lakované zdi se proto stanou perfektním pozadím v jednoduše zařízených interiérech minimalistického stylu a neutrálních barev. V takovém případě si můžete dovolit použít i výraznější odstín.

Lesklé stěny v interiéru

Lakované zdi však perfektně doladí i interiéry z přesně opačného soudku. Pokud se Vám líbí například eklektický styl, který nezná žádná pravidla, ani hranice a všude kolem sebe šíří bohémskou náladu, uvidíte, že právě lakované zdi se stanou pomyslnou třešničkou na dortu! Jejich odlesky totiž perfektně doplní mix stylů, který bude díky nim ještě poutavější a osobitější.

Lesklé stěny

 

Lesklé stěny vypadají nádherně ve výrazných barvách, jako je královsky červená, námořnicky modrá nebo smaragdově zelená.  S nimi vždy zacházejte velmi opatrně! Lesk však dodá nevídaný šmrnc i neutrálním odstínům bílé a šedé barvy.

Lesklé stěny imitující různé materiály

Lesklých barev je na trhu velký výběr, takže určitě snadno dosáhnete požadovaného výsledku. Dokonce si můžete zvolit i ty, které věrně imitují různé materiály, například dřevo či kov.

1 komentář

  1. Danča

    19.2.2015 at 12:30

    Nalepovací tabule jsou dokonalým podtržením lesklých stěn

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist