Ložnice industriálního stylu

Autor: , 31.8.2015

Industriálního, neboli průmyslového stylu se zkrátka nemůžeme nabažit – nabízí totiž úchvatný design, je velmi poutavý a charismatický a každý prostor zahalí osobitou atmosférou. Industriální styl se perfektně hodí do loftových bytů a rozlehlých interiérů vzniklých v bývalých průmyslových halách, továrnách či vodárnách.

Industrial design ložnice

Ložnice - průmyslový styl

 

Není však důvod, proč byste si jeho kouzla nemohli užívat také v rodinném domku nebo v paneláku. A to třeba hned v ložnici…

Interiérům v průmyslovém stylu dominují cihlové stěny. Čím oprýskanější, tím lepší. Přivolejte si jejich vzhled snadno a rychle pomocí tapet. Výrazné stěny ideálně doplňte jednoduchým nábytkem, nejlépe bílých, šedých nebo černých odstínů. Základem pak bezesporu je jednoduchá kovová postel.

Ložnice - průmyslový design

Ložnice - industriální design

 

Nejen cihly, ale i další materiály mají v průmyslových interiérech své nepostradatelné místo. Doplňky z hrubého a neopracovaného dřeva, kamene a kovu budou tím pravým.

Průmyslový styl si příliš nepotrpí na dekorace a doplňky. Nerozumí si proto ani se záclonami, závěsy, přehozy či ubrusy, ani s dekorativními drobnostmi. Vhodnou ozdobou jsou pouze nástěnné obrazy – ideálně volte díla velkých rozměrů a s abstraktními motivy.

Oheň skvěle podpoří dramatický nádech průmyslového stylu. Pokud nemůžete těžit z krbu, vybavte svoji ložnici bio-krbem nebo moderními kovovými svícny a spoustou svíček.

Ložnice - industrial design

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist