Ložnicím sluší zlatá!

Autor: , 16.1.2015

Ložnice představuje naprosto unikátní prostor se silným osobitým kouzlem. Potrhněte ho ještě více vybraným zařízením a doplňky, které zajistí, že se v této části interiéru budete cítit přímo luxusně.  Vsaďte na zlatou barvu, která je od pradávna symbolem bohatství, moci a vytříbeného vkusu, a užívejte si strhující atmosféry, která Vaši ložnici zaplaví.

Výrazná zlatá ložnice

 

Zlatá barva je velmi výrazná, a tak se snadno stane nepřehlédnutelnou dekorací každého prostoru. Způsobů, jak ji začlenit právě do ložnice je nespočet.

Tapety jsou právem považovány za jeden z nejefektivnějších způsobů, jak rázem změnit působení interiéru. Pro svou ložnici si zvolte tapety se zlatavými odlesky, které perfektně doladí zámecký nebo minimalistický styl. Dekorujte jimi všechny stěny, nebo pouze jednu z nich – v závislosti na tom, jak velké proměny chcete dosáhnout. Vzhled zlatých tapet nádherně vynikne v okolí postele s nebesy.

Zlatá ložnice - tapety se zlatavými odlesky

 

A právě samotná postel je dalším místem, které přímo vybízí k užití zlaté. Zaměřte se na vzhled čela postele – jde o detail, který do velké míry určuje nejen styl lůžka, ale i celé místnosti. Čalouněné čelo dekorované zlatou barvou místnost prozáří a vtiskne ji nepopsatelný šmrnc.

Čalouněné čelo dekorované zlatou barvou

 

Stejného efektu docílíte také vhodnou volbou povlečení a dalších textilií, jako jsou závěsy, potahy a přehozy. Zlatá barva vyvolává dojem hýčkání a péče, a tak v ložnici nastolí vysoce relaxační prostředí.

Zlaté prvky ložnice

 

Pokud Vás lákají jen drobnější změny, věnujte pozornost nástěnným dekoracím – obrazy a zrcadla se zlatými rámy oživí každou zeď. Zlaté prvky mohou zdobit také nábytek a bytové doplňky.

Zlatá barva dokonale vynikne s bílou, rozumí si také s odstíny červené a nepřekonatelně zapůsobí v kombinaci s čokoládovou. Jedničkou však zůstává spojení zlaté a černé, které se ani v ložnici nemusíte vůbec bát.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist