Luxusně zdobené dýně

Autor: , 30.10.2014

Halloween se nezadržitelně blíží. Strašidelné rejdění totiž vypukne již 31. října. Pokud jste se rozhodli tento svátek oslavit a ještě jste se nepustili do příprav, nemusíte zoufat – s našimi triky vytvoříte úžasnou halloweenskou dekoraci raz dva.

Dýně - halloweenská dekorace

 

Symbolem Halloweenu jsou dýně, které se také stávají základním prvkem každé halloweenské výzdoby. Dekorované dýně jsou většinou strašidelné, veselé, ale věděli jste, že mohou být také luxusní?

Spojení černé a oranžové představuje typickou kombinaci Halloweenu. Tohoto ladění snadno dosáhnete, když oranžovou dýni obalíte černou krajkou. Tak snadné a výsledek je přesto úchvatný.

Dýně - halloweenská výzdoba

Samozřejmě nemusíte zůstávat pouze u těchto barev – nádherných efektů dosáhnete také kombinací bílých dýní s barevnými krajkami.

Bílá dýně s barevnými krajkami

Barvy ve spreji by neměly chybět v žádné domácnosti, protože se s nimi dá doslova kouzlit.  Propůjčte dýním zlatý nebo stříbrný háv a kochejte se jejich třpytivým leskem.

Stříbrná dýně - třpytivý lesk

Zalté a stříbrné dýně - třpytivý lesk

A u třpytu zůstaneme. Pořiďte si lepící pistoli a velké množství cvočků, knoflíčků, perliček, třpytek a dejte průchod své fantazii.

Halloweenská dýně se třpytem

Halloweenská dýně se třpytkami

Přejeme Vám krásný Halloween!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist