Málo místa? Zkuste rohovou sedací soupravu

Autor: , 19.1.2017

Máte málo místa v obývacím pokoji, ale chcete si užívat pohodlné sezení na krásné sedací soupravě? Řešením může být rohová varianta. Jaké výhody přináší a kam všude se hodí? Přečtěte si článek, který vás přesvědčí o tom, že nedostatek prostoru není překážkou pro pohodlné a útulné bydlení.

Rohové sedací soupravy

Existuje několik prostorových uspořádání sedacích souprav. Oblíbené jsou sestavy s několika prvky. Často se objevují i sedací soupravy do tvaru písmene U. V případě menších obývacích pokojů jsou nejlepší variantou rohové sedací soupravy. Ty nezabírají mnoho místa, ale ve výsledku mohou nabízet stejně prostoru k příjemnému posezení. Výhodou je, že naplno využijete roh místnosti a zbytek místnosti zůstane volný.

Rohové sedací soupravy

Vzdušná místnost a pohodlí zároveň

Rohová sedací souprava ponechá dostatečný prostor pro další možnosti využití místnosti. S její pomocí vykouzlíte funkční, ale zároveň i vzdušný interiér. Při výběru hraje roli i materiál potahu sedačky. Pravá kůže sice vypadá krásně a je příjemně pohodlná, ale její údržba může být složitější. V nabídce jsou i takové typy sedacích souprav s materiálem pro jednoduché omytí vodou. U výrobce se vždy ujistěte, jak máte správně udržovat povrch sedačky pro zachování její maximální životnosti a krásného vzhledu. Vyberte si moderní sedací soupravy na e-shopu Dona Shop a proměňte svůj obývací pokoj ve skutečné srdce celého bytu.

Moderní sedací soupravy

Úložný prostor

Když chcete ušetřit ještě více prostoru a vsadit na funkčnost, volte sedací soupravu s úložným prostorem. Tam uschováte nepotřebné věci a získáte více místa ve skříních. Další variantou jsou rozkládací sedací soupravy, které jsou neocenitelné hlavně v případě, kdy často potřebujete další lůžko k přespání. Při výběru takové sedačky ale pamatujte na to, že se vám do místnosti musí pohodlně vejít i v rozloženém stavu. Před samotným nákupem si raději zkontrolujte a přeměřte všechny rozměry. Nejlepší je i osobní zkouška sedací soupravy, kdy zjistíte, jestli vám naprosto vyhovuje.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist