Moderní rustikální nábytek vás osloví

Autor: , 4.9.2014

Máte pocit, že nabízený moderní nábytek je strohý, neosobní a nebude nadčasový? Pak oživte interiér svého domu nebo bytu nábytkem, který připomene kouzlo starých časů, a dodejte svému domovu stylový design. Rustikální nábytek vás vrátí do doby předků a připomene řemeslnou zručnost a poctivý materiál. Vybavte místnosti svého obydlí nevšedními kusy nábytku, které na první pohled prozradí váš dobrý vkus a cit pro detail.

Co vlastně znamená „rustikální“?

Moderní rustikální nábytekNejste si jisti tím, co přesně označuje slovo rustikální? Slovo je francouzského původu a volně přeloženo znamená selský nebo venkovský. A rustikální nábytek na vás opravdu dýchne romantikou slunného venkova a pohody bez stresu a spěchu typického pro současnou dobu. Z místnosti vybavené rustikálním nábytkem cítíte pohostinnost a útulnost, máte dojem, že jste zde vítáni a očekáváni. Navíc se jedná o vysoce originální nábytek, který musí ocenit každý milovník poctivého materiálu i zpracování.

Zvolte funkčnost i originalitu

Rustikální nábytek je nadčasový a vzhledem k použitému materiálu představuje trvalou hodnotu. Je mnoho důvodů, proč mu dát přednost před některými druhy moderního nábytku. K nim patří

  • stále přitažlivý vzhled, který vás neomrzí
  • kvalitní materiál
  • dokonalé provedení
  • originální vzhled
  • estetická hodnota
  • odolnost, trvanlivost a další výhody

Tento druh nábytku vám vydrží opravdu po dlouhou dobu a navíc bude působit dojmem luxusního vybavení. Nepodléhá inovacím a nemění ho ani módní trendy.

Moderní rustikální nábytek se hodí všude

Moderním rustikálním nábytkem můžete zařídit celý byt nebo jen některé místnosti, ale do stávajícího interiéru lze začlenit i jednotlivé kusy. Protože nábytek je vytvářen s důrazem na detaily, přitahuje na sebe pozornost a může se tak stát dominantou místnosti. Ať ho umístíte do ložnice, obývacího pokoje, haly, kuchyně či jídelny, okouzlí vaše návštěvníky a s dalšími vhodnými doplňky vám dopomůže k vytvoření atmosféry útulného domova.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist