Naučte se umění čalounictví!

Autor: , 4.10.2013

Nelze se vyhnout tomu, že se nám vlastní bydlení, nad kterým jsme zpočátku tak žasli, po čase okouká a zevšední nám. Řešení, jako jsou stěhování či kompletní výměna zařízení a vybavení, jsou finančně nákladná a po všech stránkách náročná. Proto si čas od času vyhrajte se stávajícím interiérovým zařízením a propůjčte mu zbrusu nový vzhled.

 

Pokud se pro vás zvelebování vašeho bydlení stane koníčkem, bude to na výsledném vzhledu interiéru stoprocentně vidět. V případě, že vás nudí všední vzhled interiérového vybavení, není nic jednoduššího než ho svépomocí změnit. Získáte tak nejen stylový interiér, ale také relaxační práci, která vás zabaví během deštivých podzimních dnů.

 

Dnes pro vás máme ukázku úchvatné proměny obyčejného a vzhledově nezajímavého černého kancelářského křesla v dekorativní a hravý doplněk. Tajemství nového působivého vzhledu spočívá v použití barevného potahu s roztomilým vzorem, který v kombinaci s kancelářským křeslem vytváří nevšední podívanou.

Sedadlo, opěrka zad i loketní podpěrky křesla byly odnímatelné, což výrazně usnadnilo práci. Nový potah sedadla byl uchycen suchými zipy; opěradlo zad bylo zase potáhnuto pomocí do látky všité stahovací gumičky. Proměna byla dovedena k dokonalosti natřením konstrukce židle sněhově bílou barvou, která se svěže zelenou vytvořila dokonalou kombinaci.

 

Výměna látkových potahů nábytku představuje velmi rychlý, snadný a levný způsob, jak vybavení ozvláštnit a dát mu zcela nový vzhled. Když čas od času takto proměníte sem tam nějaký kousek vašeho zařízení, můžete se těšit z bydlení, které nikdy neomrzí.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist