Nejlepší nápady, jak využít kartony od vajíček!

Autor: , 6.9.2014

Být kreativní znamená vidět věci jinak, neotřele, nově. Tak pojďte se s námi takovým způsobem podívat třeba na kartony od vajíček, které můžete originálně využít.

Kartony od vajíček - jak je využít

Na zahradu

Karton od vajíček menších rozměrů je jako stvořený pro výrobu krmítka po ptáčky.  Ke kartonu stačí upevnit zavěšení, vybrat vhodný strom a už můžete ptáčkům chystat hostinu. Výroba krmítka je tak snadná, že ji zvládnou i děti.

Kartony od vajíček - na zahradě

Kartony jsou svým tvarem vhodné také k předpěstování malých bylinek či rostlinek. Praktický květináč z kartonu Vám skvěle poslouží do doby, než rostlinky přesadíte do květináče, a navíc se stane zajímavým doplňkem Vaší zahrady či terasy.

Kartony od vajíček - na zahradu

Do interiéru

Kartony jsou jako stvořené pro organizaci drobností a maličkostí, pro které se obvykle velmi těžko hledá místo. Můžete z nich vytvořit stylové šitíčko či šperkovnici. Do důlku také snadno uskladníte drobnosti pro uměleckou tvorbu, jako jsou knoflíky či korálky. Toto řešení se zalíbí také dětem, které si svůj karton budou moci vyzdobit přesně podle svého vkusu.

Kartony od vajíček - do interiéru

Perfektní projekt, do kterého se může zapojit celá rodina, představuje také výroba veselých květin z kartonů. Vyhrajte si s tvary a barvami a ozdobte svůj interiér kyticí, která vám nikdy neodkvete.

Kartony od vajíček - výroba květin

Květiny z kartonu od vajíček

Do práce

Kartony se skvěle hodí nejen na uskladnění vajíček, ale i jiných dobrot. Nám se v nich moc líbí mufiny, které si v nich můžete bez obav vzít do práce nebo třeba i na výlet.

Kartonu od vajíček - uskladnění dobrot

Pokud se do některého z našich projektů pustíte, určitě nám zašlete fotografie na náš facebook.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist