Neobyčejné krby nadchnou milovníky moderního designu

Autor: , 30.6.2016

Čím doplnit moderně zařízenou i tradičně pojatou domácnost? Zkuste krb jako exkluzivní prvek, který nikdo nepřehlédne a bude vám dělat jen samou radost. Možná si říkáte, že do moderního minimalistického stylu se tradiční krby a kamna s plápolajícími polínky příliš nehodí, i když se vám moc líbí. Řešení je ale nasnadě, a to v podobě neobyčejných moderních krbů, které mají různé tvary i barvy.

Nenápadný nebo ohromující?

Neobvykle řešené designové krby zaujmou vzhledem, kterým se zabývali špičkoví návrháři a jsou to unikáty, které do luxusního interiéru skvěle zapadnou. Navíc jsou plně funkční, takže večery u plápolajícího ohně vás neminou. Někdo ocení nenápadný design, jiný chce kousek, který ohromí. Samozřejmě i ten nejmodernější krb znamená odklízení sazí, shánění dřeva a určitou starost navíc, určitě se ale vyplatí a nemusí to být nijak náročné.

Designové krby

Designové krby

Krb nejen u stěny

Už dávno neplatí, že krb je nedílnou součástí stěny. Solitérní krby se stávají dominantou místnosti, mohou stát v centru dění nebo kousek stranou, vystupovat do prostoru nebo být součástí dělící příčky. Záleží na dispozicích domu, stylu zařízení a přání majitele.

Úchvatné závěsné solitéry

Je libo jasně žlutý, zářivě červený nebo blankytně modrý krb? S puntíky nebo se vzorem květin? Není problém. Netradičního vzezření se nemusíte bát. Dodá bydlení novou šťávu a skvěle vypadá i zdobení pomocí skleněných nebo sklokeramických prvků.

Výroba na zakázku

In jsou otevřené ocelové krby, ale pokud se bojíte ohně ve středu pokoje, řešení se najde i pro vás, třeba ve formě žáruvzdorného skla. Umístění závěsného krbu je pohodlné, ničemu nepřekáží a uvidíte na něj odkudkoliv. Takové stylové krby se vyrábějí třeba i na zakázku a můžete mít rozmanité požadavky na jejich vzhled, velikost i barevné řešení.

Stylové krby

Stylové krby

 

1 komentář

  1. Lubomír

    14.9.2017 at 11:27

    Tyto krby jsou opravdu moc pěkné, ale i tak jsem spíše milovníkem takového klasického stylu.
    A kdybych si měl vybírat mezí těmi krby, co jsou v článku, a tím co je v mém odkazu, tak si přeci jen vyberu klasiku.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist