Nestíháte? I tak můžete mít ta nejkrásnější velikonoční vajíčka!

Autor: , 30.3.2015

Zařídit stylové Velikonoce není nic snadného! Doběhnout k lesu pro kočičky, koupit koledníkům něco dobrého na zub, upéct nadýchaného beránka i mazanec, vyzdobit byt a ještě k tomu obarvit vajíčka. Pokud se chcete letos blýsknout těmi nejkrásnějšími velikonočními vajíčky, vyzkoušejte naše nápady. Jsou nejen originální a působivé, ale navíc snadné a rychlé. Takže je bravurně zvládnete i v případě, že si zdobení vajec necháte na poslední chvíli.

Krásná velikonoční vajíčka

 

TABULOVÁ BARVA je prostě úžasným pomocníkem, který perfektně oživí nejen stěny a nábytek, ale i drobné doplňky a dekorace. Použijte ji i na vajíčka! Černá vajíčka vypadají velmi atypicky i elegantně zároveň, a tak zajisté vzbudí pozornost.

Černá velikonoční vajíčka - tabulová barva

 

Jelikož na tabulovou barvu lze psát křídou, můžete na vajíčka napsat třeba jména koledníků. Nádherně vypadá také spojení dramatické černé barvy s jemnou krajkou.

Černá velikonoční vajíčka

 

Stejně netradiční jsou i třpytivá velikonoční vajíčka, která se na jarním slunci blýsknou nádhernými odlesky. Vajíčka natřete kvalitním lepidlem a pak je jen obalte ve TŘPYTKÁCH.

Třpytivá velikonoční vajíčka

 

TIP: Takto skvěle zrecyklujete staré nebo rozbité vánoční ozdoby.

Třpytivá velikonoční vajíčka - rozbité vánoční ozdoby

 

Raz dva ozdobená vajíčka budete mít také díky BARVÁM VE SPREJI. Především pastelové odstíny působí svěže a jarně, a tak skvěle zapadnou do velikonoční výzdoby.

Velikonoční vajíčka - barvy ve spreji

 

Pokud je Vaším cílem luxusní a elegantní vzhled, sáhněte po zlaté a stříbrné.

Zlatá velikonoční vajíčka

 

WASHI PÁSKY – další skvost, bez kterého se při tvorbě DIY dekorací neobejdete. Samolepící washi pásky koupíte na internetu nebo ve specializovaných obchodech s interiérovými doplňky.

Samolepící washi pásky

 

Jelikož jsou washi pásky k dostání v nekonečné řadě designů, snadno si pomocí nich vytvoříte Velikonoce přesně podle svého gusta.

Velikonoční vajíčka zdobená washi pásky

 

Přejeme Vám veselé Velikonoce!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist