Nové tipy na vnitřní design – inspirujte se kasiny v Las Vegas

Autor: , 27.11.2013

Ne vždy lze při zařizování bytu, domu, kanceláře či interiéru obecně postupovat podle zažitých šablon a zařizovat podle katalogového vzorce. Leckdy situace vyžaduje inovativní řešení zkušeného odborníka, v některých případech se jedná o netradiční řešení z vlastní hlavy. Patříte-li k těm, kteří si rádi zařízují interiéry vlastními silami, a máte-li zrovna nouzi o dobrý nápad, můžete se inspirovat i jinde, než byste pravděpodobně čekali – ano, v kasinech.

Kasina v Las Vegas – zdroj inspirace?

Není přitom podstatné, zda jste Vy osobně v Las Vegas skutečně byli a zda jste zkusili své štěstí v ruletě nebo jacks or better 25 lines – inspiraci lze v dnešní době samozřejmě nabrat i prostřednictvím internetu. Stačí odhodit předsudky, že architektura kasina se rovná vždy nevkusné pompézní okázalosti – využijte svůj šestý smysl k tomu, abyste i zde dokázali nalézt nová, inovativní řešení interiérových otázek.

Zajimavá designová řešení lze přitom nalézt i v online kasinech. Chcete-li mít součástí vybavení pokoje třeba pokerový stůl, není nic snazšího než navštívit stránky online kasin a inspirovat se zde. Například na play million můžete získat perfektní přehled o tom, jak by měl správný pokerový stůl vypadat, kolik židlí se k takovému stolu pořídit, atp.

Zkrátka, nebojte se inspirovat na neobvyklých místech. Originalita se cení a v případě vlastního bydlení to platí dvojnásob.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist