Novinka v oblasti interiérových dekorů: cik-cak pruhy!

Autor: , 20.9.2013

Dnešní trendy opravdu přejí zábavným a vizuálně zajímavým dekorům. Vedle puntíků a vodorovných i svislých pruhů se objevuje další trendy dekor, a to cik-cak pruhy. Ty jsou velmi výrazné a dekorativní a každý prostor ozvláštní svým jedinečným vzhledem.

 

Využití dekoru cik-cak pruhů je opravdu široké, a proto vám přinášíme trochu inspirace. Cik-cak pruhy mohou zdobit stěny, podlahy, textilie, nábytek i vybavení. Zajímavých vizuálních efektů dosáhnete také volbou barevné kombinace cik-cak vzoru i šířky pruhů.

 

Užívejte si všech předností tapet, které přes snadnou aplikaci a přijatelnou cenu dokážou zcela proměnit vzezření interiéru. Cik-cak tapety jsou velmi módní, a tak si díky nim vytvoříte nadčasový interiér, který vás bude bavit. Cik-cak vzor se hodí k různým stylům, rozhodující je jeho barevné provedení.

 

Cik-cak vzor je neméně úchvatný také v podobě textilií. Závěsy, čalounění, potahy na polštáře či povlečení se stanou díky tomuto vzoru nepřehlédnutelnými.

 

Pokud je vaším cílem originální a nevšední interiér, nebojte se kombinovat cik-cak pruhy s jinými výraznými dekory a vzory. Cik-cak pruhy mimořádně dobře ladí s těmi vodorovnými.

 

Stejně tak vzhled moderního nábytku a interiérového zařízení podléhá kouzlu tohoto nového trendu. Křesla, sedačky, židle či komody s cik-cak dekorem patří k oblíbeným doplňkům elegantních interiérů.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist