Lampy se stínidly z pravého přírodního hedvábí

Autor: , 2.11.2016

Na náš trh přichází další zbrusu nový trend světových designérských studií. Jde o lampy, na které je použito pravé přírodní hedvábí. Tento směr také představuje světelný butik claro. v rámci své nové podzimní kolekce osvětlení. Hedvábí je elegantní, ušlechtilé a tak trochu tajemné. Světlo, které propouští, je měkké, tlumené a hřejivé. A přesně tak působí i nové lampy z tohoto materiálu.

Nový trend - Lampy se stínidly

Lampy se stínidly z pravého hedvábí

„Jsem ráda, že jsme pro český trh tato krásná světla získali. Značka MUMOON, která je vyrábí, má v portfoliu opravdu exkluzivní kousky a tato světla jsou toho rozhodně jasným důkazem. Jsem si jistá, že jen co doma některou z lamp poprvé rozsvítíte, nebudete jejího nákupu litovat,“ řekla Ivana Papíková, provozní ředitelka světelného butiku claro.

Lampa se stínidlem - vysoké světlo GUS

Obě stojací lampy jsou kombinací bílého přírodního hedvábí a přírodního jasanového dřeva. Svítidla díky tomu působí nadčasově, elegantně a stylově a dobře se tak kombinují s jakýmkoli stylem interiéru. Kulaté tělo lampy TOM, které sedí na dřevěném podstavci, připomíná horkovzdušný balon před vzletem, a naopak štíhlá silueta 150 centimetrů vysokého světla GUS jakoby v podobě rakety směřovala kamsi do vesmíru. Slušet budou zaručeně obývacímu pokoji, stejně jako ložnici nebo jakémukoli jinému prostoru. Za lampu TOM zaplatíte 6.890 korun a za GUS 14.480 korun.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist