Objevte nečekanou krásu zlaté barvy!

Autor: , 27.9.2013

Nudí vás vzhled vašeho interiéru? Toužíte po originálním designu, který vás bude bavit? Nebo prostě chcete svému bydlení dodat trochu té jiskry a šarmu? Řešení může být překvapivě jednoduché: kupte si zlatou barvu ve spreji vhodnou pro užití v interiéru a začněte tvořit. Fantazii se meze opravdu nekladou – a o tom vás dnes přesvědčíme.

 

Zlatá je velmi honosná a luxusní barva. Působí dojmem vytříbenosti a dobrého vkusu. Vždy symbolizovala bohatství, prosperitu a moc a tyto své charakteristiky si ponechala až do současných dob. Díky zlaté barvě s odleskem slunečních paprsků získá interiér elegantní a vznešený nádech a příjemně se rozjasní a prozáří.

 

Vyhrajte si i vy se zlatou barvou a zkrášlete si tak své bydlení. Bude vás to zaručeně bavit a navíc se můžete těšit na opravdu okouzlující výsledky. Pro usnadnění práce doporučujeme zvolit zlatou barvu ve spreji a proces tvorby přenést ven, kde nehrozí obarvení okolního nábytku a zařízení.

 

Pokud se vám zlatá barva líbí a hodí se do vašeho interiéru, můžete jí nabarvit téměř cokoli. Zlatá barva doslova vdechne nový život starým a nevzhledným skříním, komodám, policím, stolům i židlím. Aby zlatavý nábytek do interiéru dobře zapadl, dejte si záležet na výběru vybavení a doplňků. Zlatá nádherně vynikne v moderních interiérech minimalistického stylu laděných do černo-bílé kombinace.

 

Nabarvit můžete také pouze část nábytku nebo na něm zlatou barvou vytvořit obrazce či abstraktní ornamenty.

 

Stejně lze postupovat i u detailů, které jsou mnohdy důležité, neboť dotvářejí celkový charakter interiéru. Pozlacené garnýže, kliky, rámy obrazů či zrcadel budou prostě k nepřehlédnutí a stanou se výrazným dekorativním doplňkem celé místnosti.

 

Pokud hledáte zábavnou činnost na víkendové odpoledne nejen pro sebe, ale také pro své děti, zkuste si zlatem dozdobit interiérové prvky, jakými jsou vázy, květináče, svícny, mísy, skleněné lahve, hrníčky apod. Výzdoba zlatou barvou je opravdu snadná, a tak ji zvládne bez větších obtíží každý. Nejenže si užijete kreativní zábavy, ale navíc budete překvapeni, jakých proměn obyčejných věcí díky zlaté barvě dosáhnete.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist