Obraz lebky – veselá a originální interiérová dekorace nejen na Halloween!

Autor: , 21.10.2013

Máme rádi vlastnoručně vyráběné dekorace – jejich tvorba je skvělou relaxací a navíc si doplněk přizpůsobíte přesně svým představám. Takový je i obraz lebky, jehož výrobu vám dnes chceme přiblížit. Nemusíte se bát, že je toto téma příliš morbidní; naopak jde o velmi zajímavý a originální prvek.

 

Obraz lebky se skvěle hodí pro nadcházející období Halloweenu, kdy někteří z nás zahalují své domovy do mystické a strašidelné atmosféry. Dekorativní funkci však plní i celoročně – skvěle se hodí do elegantních obývacích pokojů, minimalisticky zařízeních hal a chodeb, nebo do teenagerovských pokojíčků.

 

Výroba obrazu je velmi snadná. Dřevěnou desku namalujte černou barvou. Na internetu si najděte obraz lebky, který se vám líbí, a vytiskněte ho v takové velikosti, kterou požadujete.

 

Obraz lebky přitiskněte na dřevěnou desku a jeho obrysy olemujte hřebíčky, které po odstranění obrazu budou vytvářet požadovaný tvar. Hřebíčky přitlučte pomocí kladiva tak, aby držely a aby bylo možné kolem jejich horní části omotávat nitě.

 

My zvolili nitě bílé barvy, která skvěle kontrastuje s černým pozadím. Pak už je na řadě ta zábavná část: nitě omotávejte kolem hřebíčků všemi směry, vodorovně i svisle, tak abyste zvýraznili tvar lebky a vyplnili plochu. Pouze vyznačené oči, nos a ústa nechte volná.

 

Navzdory jednoduchosti tohoto umění, jsou výsledky vždy dokonalé. Takto si můžete vytvořit spoustu obrazů nejrůznějších témat a barevných kombinací, které jsou vhodné nejen jako dekorace na vaši zeď, ale také jako originální dárek.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist