Okenní sítě proti hmyzu jsou investicí, které nebudete litovat

Autor: , 5.1.2017

Ze všech možných opatření, kterými můžete svůj dům chránit před vniknutím otravného hmyzu, patří sítě k těm finančně náročnějším. Veškeré repelenty, mucholapky, plácačky nebo odpuzovače jsou finančně dostupnější, ale řeší problém, až když nastane. Přitom zcela nejpříjemnější variantou je se s lezoucím nebo létajícím hmyzem doma vůbec nepotkat. V tomto ohledu sítě do oken vítězí na plné čáře, protože fungují preventivně.

Sítě nejen proti hmyzu

I když jde o jejich hlavní funkci, sítě značky Minirol dokážou ochránit vaši domácí pohodu nejen před hmyzem, ale také od nečistot, prachu a pylu, které okny proudí společně s čerstvým vzduchem. Okenní sítě proti hmyzu jsou konstruovány tak, aby je bylo možné vsadit do rámů všech typů oken – nejčastěji tedy do dřevěných nebo do plastových oken. Předností sítí od značky Minirol je široká škála barevného provedení. Vedle toho, že síťovinu výrobce dodává v šedém a černém provedení, můžete rám jednoduše přizpůsobit barvě okenních rámů. V případě potřeby není problém rám nalakovat dle vzorníku RAL nebo renolitových fólií.

Okenní sítě

Typy okenních sítí

Pevné sítě jsou uchyceny a napnuty do hliníkového rámu, který tvoří extrudované nebo válcované profily spojené vnějšími nebo neviditelnými vnitřními rohovými spojkami. Instalace je velmi jednoduchá a navíc není třeba nijak zasahovat do rámu okna. Pro uchycení sítě se používají otočné, pružinové nebo vsazovací držáky, díky kterým je i manipulace (např. sejmutí a uložení sítě na zimu) velice snadná a rychlá.

Rolovací sítě jsou vedeny postranními lištami a navíjí se na hřídel umístěnou v hliníkovém boxu. Výhodou rolovacích sítí je možnost manipulace v horizontálním i vertikálním směru. Díky těsnícím kartáčkům umístěným na lištách přes síť nepronikne žádný hmyz. Montáž je možná na rám okna, a to i ve snímatelném provedení. Rolovací sítě lze rovněž integrovat do roletového systému. Dvě hřídele v jednom boxu zajišťují oddělené ovládání rolety a sítě. Síť proti hmyzu můžete tak jednoduše použít i na střešní okna.

Okenní sítě proti hmyzu

Plisované sítě jsou typické skládanou síťovinou, která z nich dělá stylový interiérový doplněk. Předností tohoto typu sítí proti hmyzu je fakt, že je lze použít i do oken velkých rozměrů. Plisé síť je určena pro montáž do ostění okna, ale díky pomocným profilům je možné ji montovat čelně na stěnu či rám dveří. Nahoře se síť mechanicky posunuje v profilu ve tvaru U, dole síť funguje v nízkém vodicím PVC profilu.

Zákaznické řešení od značky Minirol

Sítě proti hmyzu se vyrábí na míru přesně podle požadavků klientů. Na webu www.minirol.cz si vyžádejte nabídku zdarma a zjistěte tak přesnou cenu pro vaše řešení. Obchodní partnery značky Minirol najdete ve všech regionech České republiky včetně Prahy, Brna a Ostravy.

Sítě nejen proti hmyzu

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist