Okouzlující valentýnské osvětlení!

Autor: , 7.2.2017

Osvětlení hraje v interiéru jednu z klíčových rolí. Může se stát výrazným dekorativním prvkem, jehož prostřednictvím lze zcela proměňovat vzhled interiéru: světelné optické klamy snadno skryjí všechny nedostatky a zvýrazní přednosti. Nemluvě o příjemné a útulné atmosféře, kterou můžeme za pomoci světla vytvořit.

Okouzlující valentýnské osvětlení 1

 

Jelikož se blíží svátek sv. Valentýna, přinášíme Vám inspiraci v podobě vlastnoručně vyrobených svítidel, která zajisté zpříjemní Vaše romantické chvilky.

Krajkové mámení

Sežeňte velké množství sklenic z čirého skla nejrůznějších tvarů a velikostí. Každou sklenici oblepte proužkem krajky dle vlastního výběru. Tak budou sklenice samy o sobě vypadat velmi jemně a romanticky. A až zapálíte svíčky uvnitř, můžete se těšit na hru stínů, která vás zahalí do příjemného přítmí. Sklenice mohou stát na stolech, policích i podlaze; nádherně vyniknou také při zavěšení.

Okouzlující osvětlení interiéru

 

Lahve plné světla

Opravdu nádherně a originálně vypadají obyčejné skleněné lahve plné drobných vánočních světýlek. Předtím, než světlíčka do lahve dáte, ujistěte se, že je dokonale čistá a suchá. Kutilové mohou také uříznout dno, nebo vyvrtat otvor, kudy světlíčka povedou. Samozřejmě můžete světlíčka vést také hrdlem láhve. Různých vizuálních efektů můžete docílit změnou zabarvení světlíček i lahví samotných.

Okouzlující valentýnské osvětlení interiéru

 

Překvapte svého partnera originální valentýnskou výzdobou, s kterou si poradíte raz dva.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist