Pozor – luxusní ubytování v Praze nemusí být drahé!

Autor: , 3.9.2014

Pokud jste se rozhodli, že místem vašeho žití bude Praha, gratulujeme vám, protože jste zvolili správně. Praha je totiž výhodná pro bydlení hned z několika důvodů. Je zde větší šance na zisk skvěle placeného zaměstnání, pro děti se nabízí bohatší výběr škol, Praha to je samozřejmě i bohatší kulturní a sportovní vyžití atd. Jestliže nemáte ještě vybrané konkrétní místo, tento článek vás potěší. Přinášíme vám totiž hned tři tipy na úžasná místa, kde je možné sehnat luxusní byty v atraktivní lokalitě!

Jeden projekt – tři tváře

Zajímavou možnost bydlení pro náročné, milovníky pohody, klidu i pro vyznavače nadčasovosti přináší jeden jediný projekt. Nese název Rezidence Korunní a jedná se o jedinečný komplex novostaveb v Praze Vinohradech. V rámci projektu vznikly nové byty Praha, které překvapují svým provedením. V rámci jediného projektu totiž vznikly tři odlišná místa k bydlení – projekt je rozdělen do částí Villa, Industrial a Boulevard.

Luxusní ubytování v Praze

Co je možné mít?

Část Villa navazuje na stávající zástavbu, kterou tvoří elegantní vilky. Nabízí bydlení pro ty nejnáročnější, kteří si chtějí užít bydlení v luxusu ve skvostném prostředí Vinohrad. Komplex Villa to jsou luxusní byty Praha 10 v extra elegantním provedením. Druhá část projektu – Industrial se odlišuje technickým pojetím nadstandardního bydlení. Vzhled budovy i byty samotné jsou nadčasově řešeny. Bydlení zde si oblíbila i řada známých českých celebrit. Třetí část projektu – Boulevard – je tvořena osmipatrovým bytovým domem s balkony. Bydlení zde je určeno pro ty, kdo hledají kvalitu a současně za ni chtějí zaplatit rozumnou cenu.

Luxusní byty v Praze

Není času nazbyt

Je důležité vědět, že o bydlení v bytech Rezidence Korunní je značný zájem. Prodej bytů Praha v této lokalitě byl již zahájen a i zde platí, že kdo dříve přijde, ten bydlí lépe. Jestliže máte zájem, jednejte rychle.

 

Pokud nové bydlení vybíráte, bude se vám hodit těchto 8 rad.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist