Praha 5 jako ideální místo k bydlení? Proč a co nabízí jiného?

Autor: , 3.9.2014

Bydlení v Praze má své nesporné výhody. Hlavní město toho nabízí totiž vždy o něco více. V Praze je více možností sehnat lépe placené zaměstnání, nachází se zde více škol pro děti, lépe se zde může člověk kulturně „vyřádit“, je zde více lékařů apod. Jestliže o bydlení v Praze uvažujete, děláte dobrou věc. Úvahy ale nestačí. Je třeba vybrat ideální místo, kde budete žít. Právě s tím vám pomůžeme – představujeme vám Prahu 5 a její možnosti moderního bydlení.

Ideální pro mladé páry, rodiny, jednotlivce a třeba i seniory

Praha 5 patří v současné době k nejžádanějším lokalitám. Dříve nabídkou bytů rozhodně nemohla vysokou poptávku uspokojit. V současné době se naštěstí situace změnila k lepšímu. Ke zlepšení stavu bydlení v Praze 5 výrazně přispěla developerská společnost Finep, které zde zrealizovala hned dva velice zajímavé projekty. Díky nim je možné na Praze 5 bydlet v moderně řešených bytech, v klidu a v pohodě.

Bydlení v Praze

Luxus a moderna

První projektem je Britská čtvrť. Projekt je nyní již v šesté fázi a zájem je stále obrovský. V rámci šesté etapy jsou nově k mání byty Praha 5 o dispozicích 1+kk (29 m2) až po velice prostorné 4+kk (125 m2). K bytům patří balkony či lodžie a je také možné mít garážové stání. Šestá etapa nabízí celkem 144 bytů. Bydlení zde zpříjemní nejen moderně řešené prostory bytů a skvělá lokalita. Spolu s nově budovanými domy vznikne i park s dětským hřištěm a vodními prvky. Druhý projekt se jmenuje Kaskády Barrandov a je také realizována jeho šestá etapa. I byty v tomto projektu nabízí luxusní bydlení za přiměřenou cenu, takže je i o ně obrovský zájem. Majitelé těchto bytu jistě potěší i fakt, že se v bezprostřední blízkosti nachází Prokopské údolí, které je ideálním místem k odpočinku i ke sportování.

Byty v Praze

Pozor – prodej bytu Praha 5 v těchto dvou projektech již začal, takže pokud máte zájem, rozhodně příliš dlouho neváhejte!

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist