PRAKTIK využije v koupelně prostor nad pračkou a nahradí koupelnový nábytek.

Autor: , 25.1.2016

Výrobci zařízení pro koupelny se často snaží řešit prakticky nejen samotný design zařízení koupelny, ale také vše, co se zařízením koupelny souvisí. Častým problémem, který se majitelé koupelen snaží vyřešit, je dostatek úložných prostor, odkládacích ploch kolem vany nebo umyvadla a nutnost umístit do malé koupelny pračku.

 

Na tyto časté požadavky svých zákazníků zareagovala i značka RAVAK a její designéři vytvořili pro jejich řešení sérii umyvadel řady PRAKTIK z litého mramoru. Designové řešení těchto umyvadel koresponduje s jejich názvem a je zaměřen na co největší praktický přínos pro řešení prostoru koupelny. Vícero praktických detailů v jejich designu je pro funkčnost prostoru ve vaší koupelně nepochybně přínosem.

 

Umyvadla Praktik S mají na levé i pravé straně dvě stejně velké odkládací plochy s mokrou a suchou zónou, které mají nestejnou výšku, přičemž ta vyšší je určena pro odkládání věcí, které nemají přijít do styku s vodou. Mokrá zóna je položena níže a je určena pro odkládání mokrých věcí, jakými je mýdlo, zubní kartáčky či žínka.

Koupelnový nábytek

 

Umyvadla Praktik U se vyrábí ve dvou variantách pro umístění do rohu vedle zdi nebo vanové zástěny, se zaobleným rohem na straně, která je v prostoru koupelny, aby při pohybu kolem umyvadla nedocházelo k úrazům. Podle umístění tohoto zaobleného rohu se umyvadla Praktik vyrábí v pravé i levé variantě. U obou variant poskytují umyvadla Praktik velkorysou odkládací plochu, kam můžete odkládat mnoho předmětů, které v koupelně potřebujete mít při ruce.

 Skříňka pod umyvadlo SD Clear

Nejzajímavějším modelem umyvadel Praktik je varianta Praktik W, vyrobena speciálně pro umístění nad pračku o rozměrech 600 mm s velkorysou odkládací plochou, která je nezávislá na případných vibracích při fungování pračky. Prostor nad pračkou tedy můžete využít pro ukládání kosmetiky, prádla či čehokoliv, co v koupelně potřebujete. Plochu pračky by kvůli vibracím jako odkládací plochu použít nešlo. Hladký povrch odkládací plochy, která je z velmi odolného materiálu, usnadňuje údržbu a čištění. Velká odkládací plocha umyvadla umožňuje ušetřit v koupelně prostor tím, že není pokaždé nezbytné umístit tam i koupelnový nábytek.

 

Umyvadla Praktik jsou konstruována tak, že je možné pod ně umístit jakékoliv rozměrově odpovídající skříňky pod umyvadlo nebo jiný koupelnový nábytek, případně můžete ponechat prostor pod umyvadlem volný a využít ho pro odkládání jiných předmětů, pro které v koupelně potřebujete vytvořit prostor, například dětský nočník nebo vaničku, případně koš na špinavé prádlo, či zásobník na prací prášek.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist