Realizace střechy? Jedině od zkušených odborníků

Autor: , 30.8.2016

Bez kvalitní střechy se nám nebude dobře bydlet. Její realizaci bychom tedy neměli odbýt, ale zaměřit se na precizní provedení a špičkové materiály, které vydrží desítky let a zbaví nás na dlouho starostí. Jakmile se totiž vyskytne problém se střechou, je nutné řešit ho ihned.

Individuální tvorba střechy na míru každému domu

Každý dům vyžaduje individuální přístup, co se týká konstrukce střechy a volby krytiny. Nejde říct, že by jeden typ byl univerzálně vhodný pro všechny domy a tím pádem sázkou na jistotu. Nutné je zvážit naše osobní požadavky, klimatické podmínky, zda vyžadujeme obytné podkroví, a také, která možnost bude ladit s okolní zástavbou.

Zkušenosti jsou potřeba

Pro rekonstrukce střechy nebo realizaci u novostavby vyžadujte zkušenosti a precizně odvedenou práci. V Praze a středních Čechách působí firma Střechy Novák, která tvoří a opravuje střechy Praha na klíč. Nabízí kvalitně provedené všechny dílčí činnosti jako jsou tesařství, klempířství, pokrývačství i další.

Střechy na klíč

Tesařské a klempířské práce

Nosnou konstrukcí pro střechu je krov, který mají na starosti tesaři. Zvolit můžete kompletní realizaci nového krovu nebo využít ten starý, pokud vás čeká oprava střechy. Záleží na jeho stavu, některé části mohou jít použít, další je nutno nahradit novými. Firma Střechy Novák využívá ty nejmodernější technologie a jde o předního dodavatele tesařských prací nejen v rámci středních Čech, ale i celé ČR. Klempířské prvky jsou pro každou střechu nezbytné a doladí ji k dokonalosti. Zajistí odtok vody a představují ochranu před zatékáním. Zahrnují tvorbu úžlabí střechy, okapů a oplechování komínu.

Zateplení a volba krytiny

Moderní metody zateplení střech sníží výdaje za vytápění a v létě zajistí větší komfort v interiéru bez přehřívání. Dnes se doporučuje nadkrokevní izolace. Jakou krytinu zvolit? To je důležitá otázka. Na výběr máte z běžných i méně obvyklých typů. Jedná se o pálené tašky, betonové tašky, vláknocementové materiály, asfaltové pásy, plech i PVC fólie.

Střechy činžovních domů

Firma Střechy Novák působí především v Praze, kde není nouze o činžovní domy. Specializuje se tedy nejen na domy rodinné a firemní sídla, ale i na rekonstrukce střech činžovních domů nebo realizaci střech moderních novostaveb tohoto typu. Vznikají krásné stavby s luxusními byty, které potřebují mít i kvalitní střechy, pokud možno s velmi rychlým zhotovením.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist