Renovace schodiště bez bourání!

Autor: , 3.4.2015

Schodiště představuje ústřední interiérový prvek, na který je kladena řada požadavků jak po stránce praktické, tak po stránce designové. Vyhovující schodiště totiž musí být především bezpečné, odolné a komfortní, nabízet dlouhou životnost i snadnou údržbu. Vedle toho je třeba, aby bylo též dekorativní – ladilo se stylem interiéru a vyhovovalo vkusu jeho majitelů.

Vybrat takové schodiště je opravdu nesnadným úkolem a stejně náročnou a navíc finančně nákladnou záležitostí je i jeho realizace. A obdobně obtížnou si představujeme i renovaci schodiště. Také se Vám ihned vybaví složité stavební úpravy, kterými by v takovém případě prošel Váš domov? A co když Vám řekneme, že to tak být nemusí? Proměnit staré schodiště v nové a plně funkční jde totiž snadno, rychle a navíc zcela bez bourání!

Renovace schodiště

 

Co si tedy počít, když naše stávající schodiště již neplní některou ze svých funkcí?

Představujeme Vám inovativní a revoluční schodišťový systém TOPSTEP, který je ideálním řešením v případě, že Vaše schody potřebují vdechnout nový život. Chytrý systém TOPSTEP je optimální pro obložení nových schodů i pro jednoduchou renovaci schodů starých. TOPSTEP totiž nabízí mimořádně široké možnosti uplatnění – lze jej použít na přímá i točitá schodiště a stejně tak i na podklady z nejrůznějších materiálů. Ať už se jedná o schody z betonu, dřeva, kovu či kamene, je TOPSTEP tou správnou volbou.

Jelikož TOPSTEP funguje na principu stavebnice, je jeho instalace velmi snadná, a tak ji bravurně zvládne každý šikovnější kutil. TOPSTEP navíc dokonale ochrání Vaše schody, neboť je velmi odolný proti oděru, nárazu i UV záření a navíc se snadno udržuje a čistí. TOPSTEP mile překvapí také po stránce dekorativní – jelikož je k dostání v široké škále dekorů, snadno si pro své schody vyberete design, který jste si vždy přáli.

Renovace schodiště - schody s osvětlením

Schody s osvětlením

 

Renovace schodiště může být zábava! Proměňte schody na hlavní ozdobu svého domova! Se systémem TOPSTEP dosáhnete perfektních výsledků a navíc ušetříte čas i peníze!

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist