Retro lampy jsou opět IN

Autor: , 30.7.2016

Retro styl se opět vrací do módy a s ním vše, co k němu patří. Výjimkou nejsou ani lampy, které jsou znovu čím dál oblíbenější a poptávka po nich na trhu stále stoupá. Retro lampy dokáží oživit každý byt a jistě přilákají pozornost všech hostů.

Nástěnné retro lampy

Nástěnná svítidla nepatří k příliš užívaným. Spíše se vyskytují na terasách a venkovních prostředích, kde dokáží skvěle vykreslit atmosféru. Do interiéru je lidé nevolí. A je to škoda. Možná se vše změní, až si lidé prohlídnou nabídku na e-shopech i v kamenných obchodech a oblíbí si nástěnné retro lampy.

Visací svítidla

Využití visacích svítidel je už podstatně větší než u těch nástěnných. Visací osvětlení nechybí snad v žádné domácnosti. Nabízeny jsou také závěsná retro svítidla pro milovníky trendů. Dnešní doba nabízí neskutečné množství druhů a barev. Od tmavé a světlé barvy přes pastelové až k těm nejtradičnějším. Každý si vybere dle svého stylu a vkusu. Výjimkou není ani to, vytvořit si vlastní design a ten předat vybrané firmě a nechat si udělat osvícení na míru. Toužíte-li po novém krásném retro svítidle, podívejte se na webový obchod profisvitidla.cz, kde je výběr opravdu široký.

Lampičky

I retro lampička může oživit interiér. Vybírat můžete z různých barev, tvarů a provedení. Hodně oblíbené jsou takové, které evokují styl a atmosféru 60. a 70. let. Tyto léta se zase vracejí do módy, tak proč si nepořídit lampičku zrovna z této doby?

Retro lampy a ceny

Jak už to bývá, ceny jsou závislé na několika aspektech. Rozhoduje materiál, ze kterého jsou svítidla vyrobené, provedení, kolik se do nich dá vložit žárovek či obchod, ve kterém chcete nakupovat. Je určitě vhodné do kvalitního osvětlení, které vám vydrží delší dobu, investovat více peněz, než za několik málo měsíců řešit problémy s nevyhovujícím zakoupeným zbožím.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist