Retro lednice Gorenje jsou ukázkou dokonalosti a elegance

Autor: , 25.2.2015

Hledáte pro svou kuchyni komfort spojený s jedinečností a nádechem dob minulých? Chcete, aby vaše vybavení mělo dokonalý vzhled vypovídající o vašem vkusu a přitom bylo na vysoké technologické výši? Právě lednice je jedním z přístrojů, které mezi kuchyňským vybavením vyniknou a zaujmou na první pohled. Milovníci věcí připomínajících dávné doby ocení nabídku retro lednic Gorenje, které tyto nároky dokonale splňují.

Užijte si komfortního ovládání a nízké spotřeby

Retro lednice GorenjeOčekáváte u retro lednice klasické ovládání knoflíky uvnitř? Pak vás lednice Gorenje překvapí. Teplotu regulujete velmi přesně díky ovládacímu panelu a LED displeji. Elektronické ovládání však není to jediné, čím vás retro lednice okouzlí.  Pokud by uvnitř lednice vzrostla teplota, budete na tuto skutečnost upozorněni světelnou a zvukovou výstrahou. Také funkce rychlého zmrazení a snížení teploty při větším naplnění patří ke komfortním vlastnostem. Velký objem retro lednic vás vyššími účty za energie nezatíží. Vysoce úsporné modely třídy A++ spotřebu energie minimalizují, takže vaše výdaje se oproti starším modelům sníží.

Oceňte vybavení retro lednic

Značka Gorenje přináší kromě dokonalého vzhledu retro lednic také jedinečné vybavení. Vnitřek lednice má skvělé chladicí podmínky pro ukládání jednotlivých druhů potravin. Pro uložení ovoce a zeleniny jsou lednice vybaveny velkokapacitní zásuvkou, která zaručí uchování živin a prodlužuje životnost potravin. Snadné ovládání umožňují teleskopické výsuvy. Vysoce ceněnou inovací je umístění polic ve dveřích mrazničky. Tak je možno rychle najít často používané zmražené potraviny, například zeleninu, sladké mražené výrobky či již otevřená balení. Designéři mysleli i na často skladované krabice s nápoji nebo dvoulitrové lahve. Ty pohodlně uložíte v hluboké polici ve dveřích chladničky. Police je přehledná a je dostupná i dětem.

Retro lednice Gorenje zaručují hygienu

Retro lednice Gorenje zaručují hygienuV lednicích nenajdete jen dokonalou technologii a přehledné vybavení. Vnitřní uspořádání usnadňuje pravidelnou jednoduchou údržbu a také antibakteriální ochranu. Vnitřní prostor i dveře jsou potaženy speciálním materiálem se sloučeninou stříbra. Tento materiál působí jako přirozená ochranná vrstva. Antibakteriální vlastnosti zabraňují namnožení mikroorganizmů, které by mohly způsobit zdravotní obtíže. Ochrana působí i tehdy, jestliže se v chladničce octnou zkažené nebo prošlé potraviny a je zaručena po dobu životnosti lednice.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist