Roztomilé obrazy z brček

Autor: , 21.5.2016

Nápisy, citáty i samotná písmena nejrůznějšího stylu jsou stále oblíbenější interiérovou dekorací, která zdobí především zdi a stěny. Tento dekorativní doplněk je nejčastěji k dostání v podobě nástěnných samolepek, které jsou zároveň nejjednodušším způsobem, jak si písmeny oživit interiér. Zruční kutilové se mnohdy pouštějí do malování a kreslení na vlastní pěst a zdobí si stěny svými návrhy. Obdobným způsobem můžete také vytvářet obrazy a umělecká díla na plátna, jejichž efekt ještě zvýrazníte, necháte-li si je zarámovat.

Pokud se vám vzhled písmenkových dekorací líbí, máme pro vás skvělý tip, který je působivý, originální a zábavný. Jedná se o obrazce z barevných brček, které rozveselí každou stěnu. Potřebovat budete brčka (vyhrát si můžete nejen s výběrem jejich barvy, ale i tloušťky), plátno, rám, kvalitní lepidlo a nůžky.

Před přilepením si na plátno nejprve slabě nakreslete kontury obrazu (například podle vytisknuté šablony), abyste věděli, jaké délky brček budete potřebovat. Brčka si také nanečisto poskládejte, neboť pozdější opravy by byly přeci jen složitější.

Z brček můžete vytvořit různé obrazce: skvěle vypadají nejen písmena, ale i zvířátka či postavy pohádkových postav. Dekorace z brček je nepřehlédnutelným zpestřením každé zdi. Stejně tak se může stát originálním a milým dárkem!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist