Rozzářete dětský pokojík pomocí našich veselých LED obrazů

Autor: , 27.9.2014

Přemýšlíte zrovna o vhodných dekoracích do pokoje vašeho dítěte? Zde pro vás máme několik tipů a originálních řešení, které můžou vaše hledání zkrátit. Spojili jsme totiž veselost dětských motivů a praktičnost ve formě LED světla do jednoho produktu – svítícího LED obrazu.  LED obraz spojuje roztomile vypadající dětské motivy a individuálně navržené LED podsvícení. Přes den se jedná o klasický obraz, večer se však promění v překrásný a přitom decentně zářící motiv Medvídka Pú, Prasátka, Auta, Sněhurky, Popelky nebo jiné pohádkové postavy.

Motiv Medvídka Pú v dětském pokoji

Jak LED obrazy fungují

LED obrazy jsou spojením klasického obrazu a LED osvětlení. Podsvícení lze samozřejmě vypnout, zapnout či regulovat intenzitu. Obraz je napájen připojením k elektrické síti, buď klasicky jako lampa, nebo připojením na stávající rozvody a třeba i na již existující vypínač světla. K vybraným modelům je k dispozici i dálkový ovladač pro vypnutí, zapnutí nebo regulaci intenzity svícení.

Ukázka dětských motivů obrazů

Úspornost  obrazů a dlouhá životnost

Spotřeba elektrické energie pomoc LED osvětlení je až 10 úspornější než běžná žárovka. Navíc má dlouho živnost a nedochází k prasknutí žárovky při zapínání jak se tomu stává někdy u běžných žárovek.

Benátky

LED obrazy zajistí klidný spánek vašeho dítěte

LED obrazy jsou zejména vhodné jako decentní a jemné osvětlení dětského pokoje. Kromě toho, že slouží jako dekorace, pomohou dětem, které nerady spí nebo usínají při úplně tmě v klidném zaspání a nerušeném spánku. Nemusíte se ani bát vysokých účtu za energii. Naše obrazy jsou velmi úsporné. Děti si velmi rychle oblíbí svůj svítící obraz Medvídka Pú. Dospělí si pak zamilují například motiv plápolajícího plážového ohně, pulzujícího New Yorku či exotických vodopádů.

Medvídek Pú a přátelé

Jak probíhá instalace obrazu a zavěšení

Instalace je velmi rychlá a pohodlná. Všechny naše obrazy jsou vybaveny železnou úchytkou pro pověšení na zeď. Pokud jde o připojení k elektrické sítí, stačí obraz strčit do zásuvky nebo připojit na rozvod elektrické energie.

Kam se tyto moderní obrazy hodí?

Naše originální LED obrazy jsou jako dekorace vhodné do každého bytu či domu. A nejen tam. Například pohádkové motivy jsou hravou a veselou dekorací do dětského pokoje, stejně jako do školky či školy, jeslí nebo do čekárny či ordinace dětského lékaře. Ostatní motivy jsou vhodné především jako doplněk do kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice. Elegantně zářící motiv kávy jistě ocení každý milovník tohoto nápoje ve své kuchyni. Milovníci přírody si zase přijdou na své u příjemně přisvíceného oceánu nebo vodopádu ve své ložnici. Lidé mající v oblibě velkoměsta si zajisté oblíbí noční New York nebo Brooklynský most. Pro cestovatele máme v nabídce osvětlené Benátky. Můžeme také zhotovit obraz přímo z fotografie z vašich cest.

1 komentář

  1. Martina

    20.11.2014 at 22:13

    LED obrazy jsou úžasná věc, taky bych doporučila LED pásky, s těmi se dá taky hezky vyhrát 🙂

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist