Schody už nejsou problém, pro volnost pohybu schodům navzdory

Autor: , 9.12.2016

Zdraví lidé si ani neuvědomují, jaké nástrahy přináší okolní svět handicapovaným, hůře pohyblivým a seniorům. Schody pro ně dokážou být nepřekonatelnou překážkou, kterou nedokážou zdolat, a mohou pro ně být i velkým zdravotním rizikem. Zvláště senioři jsou v chůzi nejistí, méně stabilní a hrozí jim riziko pádů, tedy i úrazů, mezi něž patří hlavně zlomeniny, které je mnohdy nutné řešit chirurgicky.

Nyní však můžeme lidem s pohybovým handicapem a seniorům pomoci, aby nebyli odkázáni na naši pomoc, což je omezující pro obě strany. Produkty firmy Garaventa Lift s.r.o. usnadňují život, odbourávají bariéry a dávají volnost pohybu. Jak již název firmy napovídá, Garaventa Lift se zabývá výrobou, montáží i následným servisem zdvihacích zařízení, a to i pozáručním.

Rychlé a bezpečné zdolávání schodů

Jedním z velmi žádaných produktů jsou schodišťové sedačky. Tyto schodišťové výtahy, které Garaventa Lift nabízí, jsou jedny z nejmodernějších, nejkvalitnějších a nejdokonalejších na našem trhu.

Díky nim mohou imobilní lidé bez obtíží překonat překážku v podobě schodů. Je jim tak umožněno volně se pohybovat po celém interiéru (exteriéru) bez pomoci dalších lidí a bez rizika úrazu na schodech.

Schodišťové sedačky

Co je v nabídce

V nabídce je několik druhů schodišťových sedaček pro seniory, ale nejen pro ně. Je možné vybrat si přesně takovou schodišťovou sedačku, která splní naše požadavky, a to jak na provoz, tak i na estetiku a možnost zasazení do interiéru či exteriéru, neboť i to hraje roli. S tím vším nám samozřejmě poradí pracovníci firmy, kteří jsou skutečnými odborníky ve svém oboru. Vytvoří nám návrh, architektonický projekt a cenovou kalkulaci přesně na míru, dle schodiště, na které má být konstrukce namontována. Vždy jsou respektovány dispozice budovy tak, aby byl zásah do ní co nejmenší a zabíral co nejméně místa. Je tedy možné instalovat výtah i na úzká schodiště.

Schodišťové výtahy se velmi snadno používají, takže jejich obsluhu zvládne každý. Sedačky jsou pohodlné a hlavně bezpečné. Jsou konstruovány i s přihlédnutím k tomu, že často jsou imobilními i lidé s nadváhou, takže mají některé schodišťové výtahy vysokou nosnost, a to až 150 kg.

Schodišťové výtahy společnosti Garaventa Lift jsou nejen velmi spolehlivé, ale i bezpečné.

Pokud se v jízdní dráze objeví překážka, jízda se přeruší, aby nedošlo ke kolizi, navíc fungují i v případě výpadku elektriky. Jsou poháněny vlastní baterií, která se napájí z obyčejné domácí zásuvky. Plusem je i velmi tichý provoz.

Garaventa Lift klade důraz na kvalitu, vysokou bezpečnost, spolehlivou funkčnost, rychlou realizaci, tedy na naši plnou spokojenost, a to za velmi příznivou cenu.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist