Snadné vychytávky pro nejkrásnější vánoční stůl – Příbory!

Autor: , 27.11.2014

Vánočně ozdobený stůl skýtá jeden z nejkrásnějších pohledů vůbec. Vše se nádherně třpytí a leskne v obklopení jedinečnou sváteční atmosférou. V prvním článku Snadné vychytávky pro nejkrásnější vánoční stůl – Svíčky! jsme si ukázali, jak originálně naaranžovat svíčky, které na vánočním stole prostě nesmějí chybět. A dnes si ukážeme, jak nápaditě a nevšedně vyřešit umístění příborů.

Jak nápaditě a nevšedně vyřešit umístění příborů

 

Buďte in!

I když jsme všemi deseti pro české Vánoce, musíme uznat, že americká verze má něco do sebe. Především Santa Claus a jeho typický oblek se stávají stále běžnějším symbolem Vánoc i v našich krajinách. A proto ušijte santovský oblek i pro příbory – uvidíte, že jím nadchnete nejen děti, ale i dospělé!

Santovský oblek i pro příbory

 

Držte se tradice!

Venkovský styl působí úžasně klidným a uvolňujícím dojmem, a proto je v moderních interiérech stále oblíbenější! Vyzkoušet si ho můžete například v podobě vánoční dekorace. Pro umístění příborů ušijte kapsičky z hrubé pytloviny zdobené jemnou a něžnou krajkou – toto kontrastní spojení je velmi elegantní a skvěle oživí Váš stůl.

Kapsičky z hrubé pytloviny zdobené jemnou a něžnou krajkou

 

Inspirujte se v přírodě!

Příbory můžete jednoduše svázat provázkem, a to ideálně s přírodními doplňky, které neodmyslitelně patří k zimnímu období. Větvičky jehličnanů s šiškami spolu s voňavou kůrou skořice vytvoří nádhernou peřinku, ve které lesk příborů ještě více vynikne.

Příbory svázané provázkem s přírodními doplňky

 

Přidat můžete kartičku s věnováním, vánočním přáním nebo jen se jménem – tak elegantně vyřešíte zasedací pořádek!

Kartičku s věnováním, vánočním přáním nebo se jménem – elegantní řešení zasedacího pořádku

 

V jednoduchosti je krása!

Příbory můžete umístit také do vánočně vyzdobené zavařovací sklenice nebo je jen svázat ozdobnou stuhou – toto řešení je nejen velmi praktické a snadné, ale i okouzlující.

Příbory svázané ozdobnou stuhou

 

Sledujte nás – brzy Vám přineseme další díl, a to jak si vtipně poradit se zasedacím pořádkem!

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist