Stylové rozdělení místnosti v několika minutách!

Autor: , 25.3.2016

Přestože jsou malé interiéry velmi příjemné a útulné, přináší s sebou i řadu problémů. Ty většinou vyústí ve snahu spojit více místností do jedné. Jídelní kouty se pak nacházejí v obývacích pokojích, domácí pracovny vévodí ložnicím a místo pohodlného lůžka musí stačit rozkládací pohovka.

Stylové rozdělení místnosti v několika minutách

Stylové rozdělení místnosti v několika minutách

Nepříjemnosti se spojením pokojů může vyřešit jejich stylové a moderní oddělení, přičemž praktickou a zároveň atraktivní příčku si můžete velmi snadno vyrobit i sami.

Budete se divit, ale k vytvoření soukromí Vám bohatě postačí pár lepenkových trubic. Trubice seřízněte do požadované výšky a slepte k sobě kvalitním lepidlem nebo svažte pevným lankem. Jejich stabilitu zajistíte například přivrtáním ke zdi nebo podlaze, či zesílenou spodní částí.

Stylové rozdělení místnosti

Stylové rozdělení místnosti

Velkou výhodou takto vzniklé překližky jsou nejen minimální náklady, ale také skvělá možnost přizpůsobit si tento doplněk přesně obrazu svému, a to jak po stránce jeho velikosti, barvy, tvaru i výšky.

Nenechte se rušit při spánku, práci či jídle – paravan z lepenkových trubic Vám zajistí dostatek soukromí a navíc ozdobí Váš interiér.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist