Stylové věšáky pro dokonalou předsíň

Autor: , 15.6.2018

Předsíně, chodby a vstupní haly jsou většinou opomíjenou částí interiéru, což je velká škoda. Sice v nich netrávíme většinu volného času, ale na druhou stranou jsou vizitkou celého interiéru i nás samotných.

Předsíň je tou první místností, kterou uvidí všechny naše návštěvy, ale i my sami po příchodu z práce. Proto je důležité, aby tato místnost působila příjemně, mile a harmonicky, neboť předurčuje dojem z celého dalšího prostoru. Zařízení předsíně by tedy mělo ladit s celkovým stylem i náladou našeho domova.

Kromě této estetické stránky má předsíň svou nepostradatelnou stránku praktickou – právě zde zanecháváme boty, svršky a všechny módní doplňky, jako jsou kabelky, deštníky či klobouky. Vstupní místnost tak musí být důmyslně zařízena tak, aby plnila svoji funkci na jedničku, a přesto zůstala prostorem, který hrdě ukážeme zvědavým zrakům sousedů.

Dřevěný věšák - borovice

Ideálním vybavením chodeb a hal jsou takzvané předsíňové sestavy, které jsou mimořádně praktické a skládají se z botníků, věšáků, skříní a vitrín, a tak nabízejí dostatek úložného prostoru i odkládací plochy. Mezi nejoblíbenější sestavy patří ty dřevěné. Pokud je vaše předsíň tmavá a malá, vyberte si sestavu ze světlého dřeva s prosklenými nebo zrcadlovými dvířky skříní. Právě velké zrcadlové plochy by neměly v předsíních chybět – díky tomu, že odráží světlo, opticky místnost zvětší a prosvětlí.

Stejně tak důležité jsou i věšáky do předsíně – ty jsou sice obvykle součástí kompletní sestavy, ale vyplatí se si je pořídit i samostatně. Jen si představte, kolik věcí musíte po příchodu domů v chodbě odložit. Stylové věšáky pojmou vše – od nákupních tašek přes šály až po klíče- a zároveň se stanou dekorativním doplňkem celé místnosti. Díky moderním věšákům budete mít všechny důležité drobnosti skvěle organizované, takže se již nestane, že při odchodu z domu budete něco hledat nebo něco zapomenete.

Stylový dřevěný věšák

Pokud Vám to velikost prostoru dovolí, vybavte místnost pohodlnými křesílky, stoličkami nebo lavicí s množstvím měkkým polštářků – a z Vaší předsíně se stane jeden z nejkomfortnějších pokojů celého interiéru.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist