Talíře a podšálky jako inovativní dekorace zdí

Autor: , 10.2.2016

Hledáte levný, a přesto originální způsob, jak si vyzdobit vaši zeď? A co využít něco, co už máte? Mrkněte do svých kuchyňských skříní, nebo babičce do almary – nějaké nepoužívané talíře se tam zajisté najdou.

Zdobení stěn talíři je úžasným nápad, kterým snadno a rychle vytvoříte vizuálně atraktivní dekoraci. Přitom nemusíte kupovat žádné drahé a přezdobené talíře – tento návrh je sám o sobě natolik poutavý, že již nepotřebuje žádné extra efekty.

Skvěle vám poslouží staré talíře. Ty se budou vyjímat především v moderních interiérech, kde se stanou potřebným kontrastním doplňkem. Pokud však dáte přednost novým kouskům, na trhu máte k dispozici široký výběr talířů za dostupné ceny.

S talíři v podobě nástěnné dekorace si můžete skvěle vyhrát. Pokud máte pestrobarevně zařízený interiér, nebo interiér, v němž se kombinuje více různých stylů, použijte jednobarevné talíře neutrálních barev, které prostor příjemně doladí a zharmonizují. Pokud jste naopak s barvami šetřili, můžete si nyní užít talířů pestrých barev a zajímavých vzorů a obrazců. A ti kreativní si mohou čistě bílé talířky vyzdobit sami přesně podle svých představ.

Talíře můžete zavěsit do určitých tvarů, obrazců či linek, nebo zcela náhodně. Velmi pěkně vypadají kolekce talířů stejného stylu a tvaru, ale různé velikosti.  

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist