TIP – jak najít výhodné bydlení i ubytování v Praze

Autor: , 1.9.2014

Pokud toužíte po bydlení v našem hlavním městě, nebo sem musíte jen na pracovní schůzku a hledáte ubytování třeba na jednu noc či několik dní, tento náš tip vás určitě potěší. Přinášíme vám totiž radu, kde se můžete ubytovat levně a přitom si dopřát maximální komfort.

V Praze je draze – to neplatí vždy!

Náš tip je výjimečný tím, že absolutně vyvrací pořekadlo, že v Praze je draze. Stačí totiž umět hledat a my našli za vás. V naší matičce Praze totiž existuje jedno jediné místo, které nabízí levné dlouhodobé pronájmy a současně vyhoví i těm, kdo hledají ubytování krátkodobé. Tím místem je Rezidence Topolová, která se nachází v lokalitě Praha 10.

Rezidence Topolová

Levné bydlení v komfortu

Rezidence Topolová nabízí pro všechny pronájem bytů Praha za velmi výhodné ceny. Bydlení zde je určeno především pro mladé bezdětné páry či pro jednotlivce. Je totiž možné si pronajmout garsoniéru a či byt o dispozici 1+1. Výhoda pronájmu zde je v tom, že každý platí pouze vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Byty jsou pronajímány se smlouvou na 12 měsíců s možností prodloužení. Ani nájem není nijak vysoký – měsíčně se platí pouze 10 000 Kč. Dobré je vědět, že zájem je vysoký, takže se nevyplácí na nic čekat.

TIP – pokud se pro pronájem malého bytu rozhodnete, bude se vám hodit těchto několik rad, jak zařídit malý byt.

Levné bydlení v komfortu

 

Možnost ubytování má několik podob

Rezidence Topolová nabízí hned několik forem krátkodobého ubytování. Nabízí levné ubytování Praha v pokojích hotelového typu, dále také ubytování v penzionu. Je také možné si pronajmout apartmán. Ti méně nároční mohou využít i místní hostel. Nabídka potěší i studenty, protože Rezidence Topolová nabízí příjemné studentské ubytování. K dispozici jsou 2 lůžkové a 3 lůžkové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem (sociální zařízení je společné pro dva pokoje).

Ubytování v Praze

Pokud tedy chcete v Praze bydlet levně, potom je pro vás Rezidence Topolová jedinou správnou volbou!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist